Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na dziś

Co wydarzy się 05.06.2020?

Redakcja VIVA! 5 czerwca 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 05.06 przepowiada sukces tym znakom zodiaku, które zdecydują się na nowe wyzwania. Odważne decyzje zaprocentują w przyszłości. Jedynie sprawy miłosne mogą być źródłem kłopotów.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny przygotować się na dość emocjonalny dzień. Nie wszytko ułoży się zgodnie z Twoim planem, ale opanowanie przyniesie Ci same korzyści. Również sprawy miłosne nie będą dziś układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: BYK

Prawdopodobnie otrzymasz dziś ciekawą propozycję współpracy. Zanim się zdecydujesz, przeanalizuj, czy spełnia Twoje wymagania i czy na pewno jesteś gotowa na zmiany. Jeśli nie, odmów – nie postępuj wbrew sobie, jeśli zależy Ci na pozytywnym nastawieniu.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek ostrzega, że nie będzie to łatwy piątek dla większości Bliźniąt. Niewykluczone, że będziesz musiała ponieść odpowiedzialność za pochopne decyzje z przeszłości. Pomimo napiętej atmosfery dnia, pozbędziesz się dziś kilku kłopotów.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: RAK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień, skłaniający ku pracy nad relacją miłosną. Szczera rozmowa z ukochaną osobą pozwoli ustalić, w jakim kierunku rozwija się wasz związek. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie unikniesz odpowiedzi na trudne pytania.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: LEW

Horoskop na 05.06.2020 nie przewiduje kłopotów w życiu tych osób spod znaku Lwa, które wyróżnią się odpowiedzialnym podejściem do swoich obowiązków. Im bardziej będziesz dziś zaangażowana, tym lepiej dla Ciebie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: PANNA

Prawdopodobnie będziesz dziś nieco nerwowa, dlatego horoskop ostrzega, że nie powinnaś wdawać się w spory z najbliższymi. Jeśli nieświadomie zranisz bliską osobę, nie odzyskasz jej zaufania. W przeciwieństwie do spraw prywatnych, finansowe zaczną układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: WAGA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian dla osób spod znaku Wagi. Chwilowa stagnacja zagości zarówno w Twoim życiu zawodowym, jak i prywatnym. Spokojna atmosfera dnia może skłonić Cię do przemyśleń na temat przyszłości. Cokolwiek postanowisz, nie rezygnuj ze swoich marzeń.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: SKORPION

Skorpiony będą dziś poirytowane i rozdrażnione. Z tego powodu postaraj się spędzić więcej czasu w samotności, aby nie doprowadzić do sporów i kłótni z otoczeniem. Porada kogoś bliskiego pozwoli Ci odzyskać równowagę i dobry nastrój.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny dziś zaufać swojej intuicji. Powstrzymaj się od decyzji, które mogą mieć duży wpływ na to, co wydarzy się w przyszłości – nawet drobny błąd skaże Cię na porażkę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: KOZIOROŻEC

Przed Tobą spokojny, ale pracowity dzień. Nie trać jednak energii na działania, które nie mają wpływu na twój rozwój zawodowy – skoncentruj się na tym, co Cię naprawdę interesuje. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: WODNIK

Horoskop na piątek przewiduje, że nie będziesz miała najlepszego nastroju. Niespodziewana wiadomość może zmusić Cię do zmiany planów, czego na pewno byś nie chciała. Wsparcie bliskiej osoby pozwoli Ci odzyskać równowagę.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 05.06: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny wykazać się kreatywnością. Uwierz w swoje umiejętności i możliwości, a odważnie pomysły zaprocentują w przyszłości. Samotne przedstawicielki znaku mają szansę na ciekawą znajomość. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.