Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak minie kolejny dzień maja: sprawdź swój horoskop na piątek!

Przepowiednia na 22.05.2020

Redakcja VIVA! 22 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że niektóre ze znaków zodiaku spełnią dziś swoje marzenia, a inne podejmą decyzje, sprzyjające zmianom w przyszłości. Horoskop 2020 na 22.05 nie wyklucza pozytywnych emocji i miłych niespodzianek.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny uważać na negatywne emocje. Jeśli uda Ci się zachować spokój przez cały dzień, poczujesz się znacznie lepiej, a ewentualne nieporozumienia nie będą Cię niepokoić. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: BYK

Horoskop na piątek nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym, a przyjemna atmosfera dnia wpłynie na Twoje samopoczucie. Bliska osoba może poprosić Cię o pomoc – nie odmawiaj.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą pracowity, ale owocny dzień. Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować projekt, którego wcześniej nie byłaś pewna, jednak rezultat końcowy pozbawi Cię wszelkich wątpliwości. W sprawach miłosnych również wszystko ułoży się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: RAK

Niektóre osoby spod znaku Raka skoncentrują się dzisiaj na planowaniu przyszłości. Pomimo wszystko, Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry moment na ostateczne decyzje. Szczera rozmowa z najbliższymi zmotywuje Cię do nowych wyzwań.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: LEW

Horoskop na 22.05.2020 przepowiada większości osób spod znaku Lwa spokojny i przyjemny dzień. Dziś wszystko zacznie się układać, zarówno w pracy, jak i w finansach. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię romantycznym wyznaniem.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: PANNA

Prawdopodobnie osiągniesz dziś sukces finansowy – inwestycja z przeszłości przyniesie nieoczekiwany zysk. Pamiętaj jednak, że nieprzemyślane wydatki nie są najlepszym pomysłem. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: WAGA

Niektóre Wagi zdecydują się dziś na znaczące zmiany w swoim życiu. Być może otrzymasz ciekawą propozycję współpracy, albo zaczniesz rozważać nowy kierunek rozwoju... Zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli wykażą się odpowiedzialnym podejściem do swoich obowiązków. Nie odkładaj pilnych spraw, a nie poniesiesz konsekwencji. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny ukrywać swoich uczuć.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: STRZELEC

Horoskop na piątek nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, o ile uda Ci się opanować negatywne emocje. W przeciwnym razie nie unikniesz trudnych sytuacji, które nie wpłyną dobrze na komunikacje z otoczeniem.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że właśnie dzisiaj zrealizujesz jedno ze swoich pragnień. Wspaniały nastrój zmotywuje Cię do dalszego działania – wykorzystaj sprzyjające okoliczności. W miłości niezbędny będzie kompromis.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: WODNIK

Pomimo dość spokojnej atmosfery dnia, osoby spod znaku Wodnika nie powinny tracić czujności. Pozornie niewielki błąd może doprowadzić do poważnych konsekwencji, dlatego bądź szczególnie uważna we wszystkim co mówisz, i robisz.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 22.05: RYBY

Horoskop na piątek przepowiada wspaniały dzień dla tych osób spod znaku Ryb, które wykażą się dziś kreatywnością. Niestandardowy sposób myślenia pozbawi Cię wielu kłopotów, również tych związanych z miłością. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.