Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak minie Twój dzień: sprawdź swój horoskop na piątek!

Co wydarzy się 19.06.2020?

Redakcja VIVA! 19 czerwca 2020 05:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy nie przewidują większych kłopotów w życiu znaków zodiaku. Wręcz przeciwnie, horoskop 2020 na 19.06 podpowiada, że dziś warto zająć się sprawami, które wcześniej sprawiały trudność.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: BARAN

Pomimo spokojnej atmosfery dnia, postaraj się nie wdawać w żadne spory, aby nie doprowadzić do znacznie poważniejszych kłótni. Poza tym horoskop nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, również miłosnym.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: BYK

Osoby spod znaku Byka prawdopodobnie skoncentrują się dziś na swoim rozwoju osobistym. Im więcej czasu poświęcisz nauce nowych rzeczy, tym lepiej podszkolisz swoje umiejętności, dlatego nie rezygnuj z tej szansy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek nie wyklucza kilku niespodzianek w Twoim życiu. Gwiazdy nie ujawniają, czy wszystkie będą przyjemne, ale na pewno wpłyną na wydarzenia w najbliższej przyszłości. To również doskonały dzień dla tych osób spod znaku Bliźniąt, które zdecydują się na inwestycje finansowe.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: RAK

Przed Tobą dość spokojny, ale pracowity dzień. Prawdopodobnie będziesz musiała zaangażować się w nowy projekt – nie odmawiaj, pomimo wątpliwości. Nieoczekiwane, ale niezbędne wsparcie zmotywuje Cię do osiągnięcia wymarzonego celu.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: LEW

Horoskop na 19.06.2020 nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Obowiązki służbowe nie będą dziś Twoim priorytetem, ale nie zaniedbuj tych podstawowych, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia, jeśli zaufają intuicji. Bez względu na okoliczności, nie zmieniaj swoich planów, a wszystko ułoży się jak najlepiej dla Ciebie. W relacjach z bliskimi istotny będzie kompromis.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: WAGA

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to odpowiedni moment na decyzje, związane z rozwojem kariery. Powstrzymaj się od ostatecznych odpowiedzi, a zyskasz więcej, niż Ci się wydaje. Jeśli chodzi o miłość, bliska osoba może zaskoczyć Cię romantycznym wyznaniem.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona będą dziś nieco poirytowane. Postaraj się nie dopuścić, aby emocje kierowały Twoimi decyzjami, a unikniesz kłopotów. Gwiazdy nie wykluczają jednak, że odniesiesz sukces w sprawach finansowych.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: STRZELEC

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Nie będziesz mogła liczyć na istotne zmiany, ale chwilowa stagnacja pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Niektóre samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na spotkanie z kimś wyjątkowym.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają osobom spod znaku Koziorożca, że nadszedł czas na odpoczynek. Zatroszcz się o siebie i swoje samopoczucie, szczególnie jeśli czujesz się przemęczona. Im lepiej o siebie zadbasz, tym szybciej odzyskasz energię. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: WODNIK

Niektóre osoby spod znaku Wodnika zapragną zmian. Horoskop ostrzega jednak, że nie powinnaś realizować swoich planów, jeśli nie masz konkretnego celu. Zastanów się, co chcesz osiągnąć, a na pewno Ci się uda. Los będzie Ci dziś sprzyjał.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 19.06: RYBY

Horoskop na piątek przepowiada, że Ryby nie będą narzekać na swój nastrój, pomimo drobnych niepowodzeń. Podpowiedź Gwiazd: nie poddawaj się. Każde potknięcie nauczy Cię czegoś nowego, co z powodzeniem wykorzystasz w przyszłości. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.