Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną nowy miesiąc? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 01.05.2020

Redakcja VIVA! 1 maja 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają znakom zodiaku dość spokojny i przyjemny dzień. Horoskop 2020 na 01.05 ostrzega jednak, że nie jest to odpowiedni moment na jakiekolwiek decyzje, związane z życiem miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: BARAN

Przed Tobą spokojny dzień. Horoskop na piątek nie wyklucza, że odzyskasz dziś zaufanie osoby, którą zawiodłaś w przeszłości. Przyjemna atmosfera dnia przywróci Ci energię i motywację do dalszego działania.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: BYK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, jednak bliska osoba może zaskoczyć Cię niespodziewanym wyznaniem. Relacja miłosna będzie dziś Twoim priorytetem – wykorzystaj szansę na jej rozwój.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: BLIŹNIĘTA

Niektóre osoby spod znaku Bliźniąt otrzymają ważną wiadomość, która może wpłynąć na ich przyszłość. Pomimo pokusy natychmiastowych zmian, dziś nie warto podejmować decyzji. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: RAK

Osoby spod znaku Raka czeka przyjemny i spokojny dzień. Szczera rozmowa z kimś z bliskiego kręgu przyjaciół pomoże Ci rozwiązać męczący problem, z jakim zmagasz się od dawna. Sprawy miłosne również ułożą się po Twojej myśli.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: LEW

Horoskop na 01.05.2020 ostrzega, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie jakichkolwiek decyzji. Nadmierne emocje nie powstrzymają Cię od błędu. Postaraj się skupić na potrzebach i pragnieniach bliskiej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: PANNA

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli zaufasz intuicji. Porady bliskiej osoby również Cię nie zawiodą, dlatego Gwiazdy nie wykluczają, że pozbędziesz się irytującego problemu ze swojego życia. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: WAGA

Horoskop na piątek nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia na odpoczynek w towarzystwie najbliższych. Niespodziewane wyznanie miłosne może poprawić Ci humor.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: SKORPION

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś na swojej przyszłości, zarówno zawodowej, jak i osobistej. To doskonały dzień na zaplanowanie kolejnych kroków na drodze do wymarzonego celu. Niektóre samotne Skorpiony otrzymają ciekawą propozycję.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: STRZELEC

Horoskop na 01.05.2020 ostrzega, że niespodziewane okoliczności mogą zmienić Twoje plany. Gwiazdy uspokajają jednak, że już w najbliższej przyszłości przekonasz się, jak wiele na tym zyskałaś. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca skoncentrują się dziś na życiu osobistym. Horoskop przewiduje, że w Twojej relacji miłosnej zapanuje długo oczekiwana harmonia. Samotne przedstawicielki znaku mogą liczyć na przyjemną niespodziankę ze strony kogoś bliskiego.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że spełnisz dziś jedno ze swoich marzeń. Im bardziej będziesz pewna siebie, tym większa szansa na osiągnięcie zamierzonego celu. Odważne wyznanie miłosne może sprowokować Cię do zmian osobistych.

HOROSKOP DZIENNY NA PIĄTEK 01.05: RYBY

Horoskop na piątek nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Ryb. Zadbaj o swoje samopoczucie, a nie będziesz musiała obawiać się kłopotów zdrowotne. W miłości również chwilowo bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.