Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak znaki zodiaku zakończą tydzień: oto Twój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 07.06.2020

Redakcja VIVA! 7 czerwca 2020 05:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu znaków zodiaku. Dzień upłynie w przyjemnej, w niektórych przypadkach rodzinnej atmosferze. Horoskop 2020 na 07.06 nie przepowiada również  większych kłopotów miłosnych. 

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: BARAN

Prawdopodobnie będziesz musiała poświęcić więcej uwagi najbliższym. Im bardziej popracujesz nad komunikacją, tym szybciej harmonia powróci do Twoich relacji. Horoskop nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: BYK

Osoby spod znaku Byka powinny dziś odpocząć. Od Twojego samopoczucia zależny będzie cały nadchodzący tydzień, dlatego zadbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: BLIŹNIĘTA

Horoskop na niedzielę podpowiada, że nie jest to najlepszy dzień na trudne decyzje. Zanim cokolwiek postanowisz, zastanów się, czy jest to na pewno jedyny sposób na rozwój – jeśli nie, warto poczekać. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: RAK

Raki nie będą dziś narzekać na nastrój. Przyjemne chwile w gronie najbliższych pozytywnie wpłyną na Twoją pewność siebie, a to z kolei zmotywuje Cię do słusznych zmian. Jedynie relacja miłosna może nie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: LEW

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Skoncentruj się jednak na obowiązkach rodzinnych i domowych – im szybciej pozbędziesz się zaległości, tym chętniej zaangażujesz się w coś nowego.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny spełnią dziś jedno ze swoich marzeń, ale inne będą musiały bardziej odpowiedzialnie popracować nad osiągnięciem celu. Bez względu na to, co przytrafi się Tobie, nie rezygnuj z planów na przyszłość. Los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: WAGA

Przed Tobą pracowity, ale przyjemny dzień. Gwiazdy zachęcają do pracy nad sobą i swoim rozwojem, zarówno osobistym, jak i zawodowym. Nowe umiejętności zmotywują Cię do zmian, które w zaskakujący sposób wpłyną na Twoją przyszłość.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie powinny ulegać negatywnym emocjom. Jeśli nie uda Ci się odzyskać równowagi, postaraj się unikać wszelkich sporów z najbliższymi, szczególnie o kwestie finansowe. Pamiętaj, że dziś nawet drobna sprzeczka może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: STRZELEC

Horoskop na 07.06.2020 nie przewiduje zmian w Twoim życiu zawodowym, ale nie wyklucza nietypowych sytuacji w sprawach uczuciowych. Zachowanie bliskiej osoby może Cię nieprzyjemnie zaskoczyć, ale nie powinnaś podejmować dziś żadnych decyzji, związanych z relacją miłosną.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą miały najlepszego nastroju. Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś się wyciszyć i zastanowić, jak możesz rozwiązać nagromadzone problemy. Niestety, nie będziesz mogła liczyć na wsparcie najbliższych.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: WODNIK

Pomimo spokojnej atmosfery dnia, prawdopodobnie nie unikniesz nagłego wybuchu negatywnych emocji. Z tego powodu ryzykujesz nieprzyjemną kłótnię z osobą, na której Ci zależy. Pomimo trudnych chwil, już niedługo odzyskasz równowagę.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 07.06: RYBY

Horoskop na niedzielę przepowiada osobom spod znaku Ryb dzień pełen niespodzianek. Niespodziewana, a jednocześnie bardzo miła wiadomość, na pewno poprawi Ci humor. Możesz także liczyć na sukces finansowy. 

Horoskop codzienny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.