Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak zakończy się ten tydzień! Sprawdź swój horoskop na niedzielę

Co wydarzy się 24.05.2020?

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 24.05 przewiduje dość spokojny i przyjemny dzień dla większości znaków zodiaku. Gwiazdy nie wykluczają miłych niespodzianek i rozmów z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli zdecydują się na porządny odpoczynek. Nadmiar nowych obowiązków nie przybliży Cię do upragnionego celu, dlatego nie trać energii na rzeczy, które możesz zrobić w innym czasie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że zapragniesz dziś natychmiastowych zmian, związanych zarówno z Twoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Horoskop podpowiada, że jest to dobry moment na takie decyzje, dlatego nie obawiaj się odważnych pomysłów. Los będzie Ci sprzyjał.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na kłopoty, jeśli nie skuszą się na przemyślane zakupy. Nie jest to Twój dobry czas pod względem finansowym, dlatego wykaż się rozsądkiem. Bliska osoba doceni Twoje poczucie odpowiedzialności.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: RAK

Horoskop na niedzielę nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu, ale dzisiejszy dzień może pozytywnie Cię zaskoczyć. Prawdopodobnie wszystko zacznie układać się po Twojej myśli – działaj zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: LEW

Przed Tobą dzień pełen niespodzianek! Radosny nastrój Cię nie opuści, co znakomicie wpłynie na Twoją komunikację z najbliższymi osobami. Samotne Lwy również mogą liczyć na niespodziewaną, ale bardzo miłą wiadomość.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: PANNA

Gwiazdy sugerują, że dziś powinnaś skupić się na swojej przyszłości, przede wszystkim zawodowej. Cokolwiek postanowisz, kieruj się swoim doświadczeniem i intuicją, a nie popełnisz błędu. W miłości bez zmian. 

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: WAGA

Niektóre osoby spod znaku Wagi spełnią dziś swoje pragnienia, a inne – stracą szansę na osiągnięcie wymarzonego celu. Bez względu na to, co przytrafi się Tobie, nie rezygnuj ze swoich pomysłów. Wkrótce wszystko zacznie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: SKORPION

Horoskop na 24.05.2020 podpowiada, że osoby spod znaku Skorpiona powinny dziś zadbać o swoje samopoczucie. Przeciążenie pracą nie wpłynie dobrze na Twoje zdrowie. Również relacja z bliską osobą może ucierpieć, jeśli nie wykażesz się zaangażowaniem.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: STRZELEC

Prawdopodobnie nie wydarzy się dzisiaj nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na zmiany w Twoim życiu. Spokojna atmosfera dnia sprzyjać będzie zaległym obowiązkom domowym i rodzinnym.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca skoncentrują się dzisiaj na swoich relacjach miłosnych. Gwiazdy podpowiadają jednak, że nie jest to najlepszy moment na ostateczne decyzje, związane z przyszłością. Powstrzymaj się od obietnic, jeśli nie jesteś pewna, czy ich dotrzymasz.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: WODNIK

Horoskop na 24.05.2020 ostrzega, że negatywne emocje mogą wyprowadzić Cię z równowagi. Im więcej czasu poświęcisz dziś sobie, tym lepiej dla Ciebie – odrobina samotności pozwoli Ci się uspokoić. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 24.05: RYBY

Osoby spod znaku Ryb czeka spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Nie nastawiaj się jednak na całkowitą bezczynność – horoskop nie wyklucza, że właśnie dziś pozbędziesz się problemu, który męczył Cię od dłuższego czasu. Jeśli chodzi o miłość, harmonia w końcu zapanuje w Twoim związku. 

Horoskop codzienny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.