Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak znaki zodiaku zakończą tydzień! Sprawdź swój horoskop na niedzielę

Co wydarzy się 17.05.2020?

Redakcja VIVA! 17 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 17.05 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu większości znaków zodiaku. Gwiazdy podpowiadają, że spokojna atmosfera dnia będzie skłaniać ku pracy nad relacjami z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: BARAN

Osoby spod znaku Barana skoncentrują się dziś na swojej relacji miłosnej. Bez względu na emocje, nie prowokuj kłótni i sporów. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć decyzję, która wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: BYK

Przed Tobą dość spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Nie zmuszaj się dzisiaj do rzeczy, na które nie masz ochoty. Gwiazdy namawiają do porządnego odpoczynku. In lepiej zadbasz o siebie, tym więcej energii będziesz miała w nadchodzącym tygodniu – a los szykuje kilka niespodzianek.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: BLIŹNIĘTA

Horoskop na niedzielę nie przepowiada osobom spod znaku Bliźniąt znaczących zmian. Skoncentruj się jednak na swojej przyszłości, szczególnie zawodowej. Być może odkryjesz możliwości, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: RAK

Gwiazdy przewidują doskonały dzień dla tych przedstawicielek znaku, które od dawna rozważają odważną rozmowę o swoich uczuciach. Bądź szczera, a Twoje życie miłosne zacznie układać się wyłącznie po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: LEW

Horoskop na 17.05.2020 ostrzega, że nie jest to odpowiedni moment na podejmowanie jakichkolwiek decyzji. Nie ryzykuj, ponieważ chwilowa stagnacja w Twoim życiu już wkrótce zniknie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny poświęcić więcej czasu osobom, na którym im zależy. Popracuj nad komunikacją z najbliższymi, jeśli nie chcesz stracić ich wsparcia. Nie jest to również dobry dzień na inwestycje finansowe.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: WAGA

Prawdopodobnie skoncentrujesz dziś na na swojej karierze, jednak zanim zaczniesz działać, przeanalizuj dostępne możliwości – intuicja podpowie, która z nich okaże się dla Ciebie najlepsza. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i uczuciowym. Pomimo to, szczera rozmowa z kimś bliskim może zmotywować Cię do podjęcia wyzwań, które pozytywnie wpłyną na Twoją przyszłość. Nie rezygnuj z tej szansy.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: STRZELEC

Pomimo dość spokojnej atmosfery dnia, horoskop nie wyklucza drobnych sprzeczek z ukochaną osobą. Powstrzymaj się od krytycznych komentarzy, jeśli nie chcesz doprowadzić do większych nieporozumień w relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie poświęcisz się dziś sprawom rodzinnym i domowym. Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały moment na porządki – bez żalu pozbędziesz się rzeczy, które nie są Ci potrzebne. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny poważnie rozważyć możliwości swojego rozwoju. Horoskop nie wyklucza, że dostrzeżesz potencjał tam, gdzie wcześniej go nie zauważyłaś. Pomimo wszystko, nie podejmuj decyzji bez konsultacji z bliskimi.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 17.05: RYBY

Horoskop na niedzielę przepowiada większości osób spod znaku Ryb radosny i przyjemny dzień. Chwilowo zapomnisz o wszelkich kłopotach związanych z pracą i finansami. Bliska osoba zaskoczy Cię miłą niespodzianką. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.