Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak minie kolejny dzień czerwca: sprawdź swój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 04.06.2020

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 05:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla większości znaków zodiaku, ale horoskop 2020 na 04.06 nie wyklucza niespodzianek, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą musiały podjąć kilka decyzji. Zaufaj swojej intuicji – cokolwiek dziś postanowisz, ma szansę na sukces w najbliższej przyszłości. Bliscy mogą poprosić Cię o pomoc w nietypowej sprawie. Nie odmawiaj, jeśli zależy Ci na poprawnych relacjach.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: BYK

Horoskop na czwartek nie wyklucza, że niektóre Byki spełnią dziś swoje marzenia. Jeśli znajdziesz się w gronie tych osób, na pewno nie będziesz narzekać na nastrój – sukces doda Ci pewności siebie i zmotywuje do osiągnięcia nowego celu.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie będziesz musiała opanować negatywne emocje. Postaraj się zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, jeśli nie chcesz sprowokować nieprzyjemnej kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: RAK

Osoby spod znaku Raka prawdopodobnie skoncentrują się na swoim życiu prywatnym. Pamiętaj jednak, że Twoje słowa będą miały wielkie znaczenie – dzisiejsze wydarzenia mogą doprowadzić zarówno do wzmocnienia związku, jak i rozstania.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: LEW

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli wykażesz się odpowiedzialnością. Doprowadź do końca rozpoczęte projekty, a dostrzeżesz nowe perspektywy rozwoju zawodowego. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: PANNA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Horoskop nie przewiduje żadnych kłopotów, dlatego skoncentruj się na swoich planach i marzeniach. Gwiazdy nie wykluczają, że znajdziesz łatwy sposób na spełnienie kilku z nich.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: WAGA

Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany. Im bardziej będziesz uległa w tym temacie, tym gorzej potoczą się Twoje sprawy. Unikaj również nieprzemyślanych inwestycji finansowych.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: SKORPION

Skorpiony będą dziś chętne do zmian. Jeśli zdecydujesz się na działania, o których myślisz od dawna, prawdopodobnie odniesiesz sukces. Nie zapominaj jednak, jak istotne jest wsparcie osób, które mają większe doświadczenie niż Ty.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: STRZELEC

Horoskop na 04.06.2020 nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia na odpoczynek. Lepsze samopoczucie zmotywuje Cię do nowych wyzwań.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny przygotować się na nieoczekiwaną wiadomość. Gwiazdy nie ujawniają, czy nowe informacje wpłyną na rozwój Twoich spraw prywatnych lub zawodowych, ale obiecują, że nie będziesz rozczarowana tym, co przyniesie nowy dzień.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: WODNIK

Wodniki będą dziś nieco niespokojne. Prawdopodobnie zaczniesz martwić się o swoją przyszłość – horoskop podpowiada, że umiejętne rozplanowanie kolejnych tygodni pozbawi Cię tego kłopotu. Bliska osoba może Cię zaskoczyć swoim wyznaniem.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 04.06: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że zaangażujesz się dziś w zupełnie nowy projekt, o którym wcześniej nawet nie myślałaś. Pomoc współpracowników okaże się niezastąpiona, a rezultat przekroczy Twoje oczekiwania. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.