Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 28.05.2020

Redakcja VIVA! 28 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 28.05 nie wyklucza, że niektóre znaki zodiaku będą musiały skupić się na sprawach bieżących, a nie na przyszłości. Z tego powodu warto przygotować się na nagłą zmianę planów, zarówno zawodowych, jak i prywatnych.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że dziś powinnaś powstrzymać się od podejmowania decyzji, związanych z miłością. Nieświadomie możesz zranić osobę, na której Ci zależy, a naprawa tej relacji nie będzie tak łatwa, jak Ci się wydaje.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: BYK

Przed Tobą dość pracowity, ale spokojny dzień. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze i postaraj się nie rozpraszać. Im szybciej wywiążesz się ze swoich obowiązków, tym większa szansa na sukces. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: BLIŹNIĘTA

Horoskop na czwartek nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Jedyna podpowiedź Gwiazd: poświęć więcej czasu swoim najbliższym, jeśli nie chcesz doprowadzić do nieprzyjemnych kłótni.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: RAK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Prawdopodobnie spełnisz jedno ze swoich marzeń, dlatego nie zabraknie Ci energii i pozytywnego nastawienia. Szczera rozmowa z ukochaną osobą pozwoli zrozumieć, czego tak naprawdę oczekujesz od waszego związku.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: LEW

Horoskop na 28.05.2020 przewiduje, że niektóre osoby spod znaku Lwa rozważą dzisiaj zmianę pracy. Zanim zdecydujesz się na ostateczny krok w kierunku nowej kariery, koniecznie popracuj nad umiejętnościami. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: PANNA

Gwiazdy nie wykluczają, że osoba, która wspierała Cię w trudnych momentach, poprosi o pomoc – nie odmawiaj, jeśli zależy Ci na tej relacji. Horoskop ostrzega również, że nie jest to właściwy moment na duże wydatki.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny przygotować się na dzień pełen niespodzianek. Nie wszystkie będą tak miłe, jakbyś tego chciała, ale nie trać pozytywnego nastawienia. Samotne przedstawicielki znaku muszą uważać na nieszczere uczucia.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: SKORPION

Horoskop na czwartek zachęca Skorpiony do chwilowej zmiany tempa – postaraj się odrobinę zwolnić, jeśli nie chcesz narzekać na gorsze samopoczucie. W Twojej relacji miłosnej nie może zabraknąć kompromisu.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: STRZELEC

Strzelce będą dziś skłonne do odważnych działań i wyznań. Pomimo to, nie daj się zwieść nadmiernej pewności siebie, ponieważ pozornie nieistotny błąd może Cię wiele kosztować. Horoskop nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie otrzymasz dziś ciekawą propozycję współpracy, jednak warunki nie będą Ci odpowiadać. Zanim odrzucisz ten pomysł, spróbuj zaproponować swoje pomysły, a być może odniesiesz sukces. Wsparcie bliskiej osoby zmotywuje Cię do dalszych zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: WODNIK

Horoskop na czwartek przepowiada większości Wodników przyjemny i spokojny dzień. O ile sprawy służbowe nie zaskoczą Cię dziś niczym nowym, o tyle w Twoim życiu miłosnym może nastąpić rewolucja. Bez względu na okoliczności, kieruj się swoją intuicją.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 28.05: RYBY

Osoby spod znaku Ryb otrzymają dziś szansę na realizację projektu, o którym myślą od dawna. Nie zmarnuj tej okazji – dzisiejszy sukces z pewnością wpłynie na Twoją dalszą karierę. W miłości chwilowo bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.