Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 21.05.2020

Redakcja VIVA! 21 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 21.05 zachęca znaki zodiaku do rozwoju osobistego, a jednocześnie ostrzega, że nie będzie to dobry dzień na komunikację z innymi. Dziś warto unikać wszelkich sporów, które mogą doprowadzić do poważnych kłótni.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny szczególnie uważać na transakcje finansowe. Ryzyko popełnienia błędu jest dzisiaj zbyt duże, dlatego powstrzymaj się od większych wydatków. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: BYK

Horoskop na czwartek nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu zawodowym, ale nie wyklucza rewolucji w sprawach miłosnych. Bliska osoba może Cię rozczarować swoja postawą, jednak nie prowokuj żadnych kłótni.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą liczyć na dość spokojny i udany dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że te przedstawicielki znaku, które uczciwie pracowały na swój sukces, otrzymają premię lub awans. Jedynie sprawy miłosne nie będą się dziś układać po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: RAK

Horoskop na 21.05.2020 ostrzega, że dziś mogą kierować Tobą negatywne emocje. Z tego powodu lepiej unikaj nadmiernych tłumów i nie wdawaj się w żadne spory. Nieoczekiwane wsparcie bliskiej osoby pozwoli Ci odzyskać równowagę.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: LEW

Przed Tobą spokojny i przyjemny dzień. Zarówno sprawy służbowe, jak i uczuciowe, zaczną układać się zgodnie z Twoim planem. Nie rezygnuj też z nowych projektów, jeśli otrzymasz taką propozycję. Gwiazdy nie wykluczają, że jeden z nich może przybliżyć Cię do upragnionego celu.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: PANNA

Nie będziesz narzekać na kłopoty, jeśli zaufasz swoim bliskim. Szczera rozmowa z przyjaciółmi pozwoli Ci odkryć, czego tak naprawdę chcesz. Samotne Panny powinny zastanowić się nad spotkaniem z osobą, która nie ukrywa swoich uczuć.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: WAGA

Bez względu na okoliczności, nie podejmuj dziś decyzji, związanych z Twoją przyszłością. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę, dlatego nie jest to najlepszy moment na ostateczne działania. Jeśli chodzi o miłość, istotny będzie kompromis.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: SKORPION

Horoskop na czwartek przepowiada Skorpionom wspaniały dzień. Owocne rozmowy służbowe wskażą Ci odpowiedni kierunek rozwoju zawodowego. Ukochana osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię miłą niespodzianką.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: STRZELEC

Przed Tobą pracowity, ale spokojny dzień. Skoncentruj się na bieżących sprawach służbowych, a nie będziesz musiała ponosić odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu miłosnym.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: KOZIOROŻEC

Koziorożce skoncentrują się dzisiaj na sprawach rodzinnych. Poprawna komunikacja z najbliższymi będzie miała istotny wpływ na Twoją przyszłość, dlatego nie zaniedbuj bliskich Ci osób. Nie zgadzaj się jedynie na pożyczki, jeśli chcesz uniknąć kłopotów finansowych.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: WODNIK

Horoskop na czwartek podpowiada, że dziś powinnaś zrealizować plan, nad którym myślisz od dawna. Im bardziej będziesz pewna siebie, tym lepiej się wszystko ułoży. Niespodziewane wyznanie miłosne może sprowokować Cię do zmian w życiu osobistym.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 21.05: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na brak energii, a pozytywne emocje zmotywują do działania nawet ich otoczenie. Nie trać jednak czasu na rzeczy, na które nie masz ochoty. Intuicja Cię dziś nie zawiedzie, również w sprawach miłosnych. 

Horoskop codzienny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.