Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na czwartek

Przepowiednia na 18.06.2020

Redakcja VIVA! 18 czerwca 2020 05:55
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 18.06 nie wyklucza drobnych nieporozumień w życiu znaków zodiaku. Pomimo to, większość spraw ułoży się pomyślnie, szczególnie tych związanych z pracą i finansami.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: BARAN

Niektóre osoby spod znaku Barana mogą narzekać na przemęczenie. Z tego powodu zwróć szczególną wagę na to, co mówisz i robisz, aby negatywne emocje nie wpłynęły na komunikację z otoczeniem. Wsparcie najbliższych poprawi Ci humor.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: BYK

Przed Tobą dzień pełen przyjemnych niespodzianek! Gwiazdy nie wykluczają, że spełnisz dziś jedno ze swoich marzeń, a smak sukcesu zmotywuje Cię do dalszego działania. Relacja miłosna również ułoży się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: BLIŹNIĘTA

Horoskop na czwartek przewiduje, że skoncentrujesz się dzisiaj wyłącznie na sprawach zawodowych. To doskonały moment na zmiany, o których myślisz od jakiegoś czasu. Dziś większość spraw ułoży się dla Ciebie pomyślnie, także tych związanych z miłością.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: RAK

Osoby spod znaku Raka prawdopodobnie nie unikną dziś nieporozumień, zarówno w relacjach służbowych, jak i prywatnych. Postaraj się zachować spokój i opanowanie, aby nie wpaść w kłopoty. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, warto zdecydować się na kompromis.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: LEW

Horoskop na 18.06.2020 przepowiada osobom spod znaku Lwa pracowity, ale satysfakcjonujący dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że osiągniesz dziś upragniony cel, który wpłynie na Twoją karierę zawodową. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: PANNA

Przed Tobą spokojny i udany dzień. Dziś większość spraw ułoży się po Twojej myśli, o ile nie będziesz działać pod wpływem emocji. Powstrzymaj się też od niepewnych inwestycji finansowych. Samotne Panny wiele zyskają, jeśli zdecydują się na szczerą rozmowę o uczuciach.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: WAGA

Prawdopodobnie będziesz musiała ponieść odpowiedzialność za niezbyt trafne decyzje z przeszłości. Horoskop nie przewiduje jednak, aby ta sytuacja miała wpłynąć na Twoje samopoczucie. Nieoczekiwane wsparcie bliskiej osoby udowodni, jak bardzo jej na Tobie zależy.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: SKORPION

Horoskop na czwartek ostrzega, że nie jest to odpowiedni dzień na podejmowanie poważnych decyzji, zarówno tych związanych z Twoją przyszłością zawodową, jak i rozwojem relacji miłosnej. W przypadku wątpliwości kieruj się intuicją – ona Cię dziś nie zawiedzie.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli skoncentrują się na rozwoju osobistym. Postaraj się jak najwięcej uwagi poświęcić sobie i swoim potrzebom, a wszystko ułoży się lepiej, niż przewidujesz. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny wykorzystać swoje najlepsze umiejętności. Gwiazdy nie wykluczają, że zaangażujesz się w nowy projekt, który może wpłynąć na rozwój Twojej kariery. Pamiętaj jednak, że sukces może być uzależniony od osób postronnych.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: WODNIK

Nie będziesz narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia, jeśli nie zgodzisz się na zmianę wcześniej ustalonych planów. Dziś nie powinnaś polegać na opinii otoczenia – nieporozumienia mogą doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 18.06: RYBY

Horoskop na czwartek nie przewiduje kłopotów w Twoim życiu. Prawdopodobnie uda Ci się osiągnąć cel, nad którym pracowałaś przez ostatnie tygodnie. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, szczera rozmowa pozwoli ustalić, czego brakuje w Twoim związku. 

Horoskop codzienny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.