Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke będą rodzicami
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wyjawili płeć dziecka

"Twoja reakcja jest bezcenna, Haniu", pisali internauci 

Dorota Falkowska 13 czerwca 2022 07:56
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke będą rodzicami
Fot. Piotr Molecki/East News

Poznali się jedenaście lat temu na parkiecie, ale nie od razu pojawiło się między nimi głębokie uczucie. Jacek Jeshke i Hanna Żudziewicz rozpoznawalność widzów zdobyli jako tancerze w programie "Taniec z gwiazdami". W marcu gratulowaliśmy parze zaręczyn, a kilka tygodni temu tancerze podzielili się kolejną radosną nowiną - już wkrótce zostaną rodzicami. Dzisiaj poszli o krok dalej i wyjawili płeć dziecka. Na instagramowym profilu obserwatorzy mogli obejrzeć nagranie, na którym Hanna i Jacek przebijają balon i po kolorze konfetti dowiadują się o płci dziecka. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili płeć dziecka

W Dzień Matki Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opublikowali na swoich profilach serię zdjęć, na których pokazują zdjęcie z badań USG. 

"Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy we trójkę. No dobra we czwórkę", napisali dumni przyszli rodzice, mając tu również na myśli pieska Hachi. 

Żudziewicz, Jeschke zaręczeni
Fot. VIPHOTO/East News

Tymczasem dzisiaj ich obserwatorzy na Instagramie mogli razem z nimi współdzielić moment zaskoczenia na wiadomość, czy para spodziewa się dziewczynki, czy chłopca. Po przebiciu balona konfetti było różowe. Hannie Żudziewicz i Jackowi Jeschke urodzi się córeczka. Oboje rodzice zareagowali bardzo entuzjastycznie, ale to reakcję Hanny fani opisali, jako bezcenną. 

Pod wpisem z radosną nowiną bardzo szybko pojawiło się także morze gratulacji i życzeń, do których oczywiście dołączamy.  

CZYTAJ TAKŻE: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie spodobali się sobie od razu. Oto ich niezwykła historia miłości 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.