Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke będą rodzicami
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wyjawili płeć dziecka

"Twoja reakcja jest bezcenna, Haniu", pisali internauci 

Dorota Falkowska 13 czerwca 2022 07:56
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke będą rodzicami
Fot. Piotr Molecki/East News

Poznali się jedenaście lat temu na parkiecie, ale nie od razu pojawiło się między nimi głębokie uczucie. Jacek Jeshke i Hanna Żudziewicz rozpoznawalność widzów zdobyli jako tancerze w programie "Taniec z gwiazdami". W marcu gratulowaliśmy parze zaręczyn, a kilka tygodni temu tancerze podzielili się kolejną radosną nowiną - już wkrótce zostaną rodzicami. Dzisiaj poszli o krok dalej i wyjawili płeć dziecka. Na instagramowym profilu obserwatorzy mogli obejrzeć nagranie, na którym Hanna i Jacek przebijają balon i po kolorze konfetti dowiadują się o płci dziecka. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili płeć dziecka

W Dzień Matki Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opublikowali na swoich profilach serię zdjęć, na których pokazują zdjęcie z badań USG. 

"Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy we trójkę. No dobra we czwórkę", napisali dumni przyszli rodzice, mając tu również na myśli pieska Hachi. 

Żudziewicz, Jeschke zaręczeni
Fot. VIPHOTO/East News

Tymczasem dzisiaj ich obserwatorzy na Instagramie mogli razem z nimi współdzielić moment zaskoczenia na wiadomość, czy para spodziewa się dziewczynki, czy chłopca. Po przebiciu balona konfetti było różowe. Hannie Żudziewicz i Jackowi Jeschke urodzi się córeczka. Oboje rodzice zareagowali bardzo entuzjastycznie, ale to reakcję Hanny fani opisali, jako bezcenną. 

Pod wpisem z radosną nowiną bardzo szybko pojawiło się także morze gratulacji i życzeń, do których oczywiście dołączamy.  

CZYTAJ TAKŻE: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie spodobali się sobie od razu. Oto ich niezwykła historia miłości 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.