KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Miał już narzeczoną i wychowuje dwuletniego syna. Kim jest narzeczony księżniczki Beatrice?

Niebawem stanie się członkiem rodziny królewskiej

Gabriela Czernecka 5 października 2019 07:47

Księżniczka Beatrice dotychczas nie miała lekko. W mediach najczęściej pisano o niej bardzo krytycznie, krytykowano za wygląd, styl, a nawet nadwagę. Sama nie dała się jednak nigdy wyprowadzić z równowagi i konsekwentnie dążyła do tego, by zawsze nienagannie wykonywać obowiązki księżniczki. W życiu prywatnym nie układało się jej jednak najlepiej. Wszystko wskazuje na to, że najgorsze ma już za sobą bowiem właśnie się zaręczyła. Jej partnerem jest Edoardo Mapelli Mozzi. Narzeczony Beatrice ma jednak mroczną przeszłość...

Edoardo Mapelli Mozzi - kim jest narzeczony księżniczki Beatrice?

Księżniczka Beatrice jak dotąd nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Przez sześć lat spotykała się z Dave'm Clarkiem. Na przełomie 2005-2006 roku widywano ją w towarzystwie Paolo Liuzzo, ale ich zakończył się, gdy do mediów dotarła informacja o jego powiązaniach ze śmiercią amerykańskiego studenta. W przeciwieństwie do siostry, księżniczki Eugenii, która była w długoletnim związku, Beatrice długo musiała czekać na tego jedynego. Od września zeszłego roku spotyka się z Eduardo Mapelli Mozzim, 34-letnim deweloperem, który  jest milionerem. Co jeszcze o nim wiadomo?

Edoardo Mapelli Mozzi jest 34-letnim przedsiębiorcą. Bliscy nazywają go „Edo”. Jest prezesem firmy deweloperskiej Banda Property. Jego rodzicami są celebrytka Nikki Shale oraz narciarz alpejski, Alex Mapelii-Mozzi, uczestnik zimowej olimpiady w Sapporo w 1972 roku. Niestety po latach małżeństwa rodzice rozwiedli się, a matka Edoardo ponownie wyszła za mąż. Narzeczony Beatrice ma przyrodniego brata Alby'ego i co ciekawe, jego matką chrzestną jest... Sarah Ferguson, czyli przyszła teściowa Edoardo.

Narzeczony księżniczki Beatrice ma na koncie nieudany związek. Przed zawiązaniem bliższej znajomości z księżniczką Beatrice Edoardo Mapelli Mozzi miał już narzeczoną. Dara Huang była partnerką milionera przez ponad trzy lata. Zakochanych połączyła wspólna pasja - oboje uwielbiają urządzają wnętrza i interesują się architekturą. Para nawet się zaręczyła. Dwa lata temu na świecie pojawił się ich syn, Christopher Wolf. Niestety między narzeczonymi szybko zaczęło się psuć. Edoardo jeszcze mieszkając z Darą i synem, zaczął spotykać się z księżniczką. Jak twierdzą ich bliscy, narzeczeni nie byli już wtedy razem od pół roku.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Beatrice kompletnie to nie przeszkadzało, a jej relacja z Edoardo szybko zaczęła robić się poważna. Para zaręczyła się podczas tegorocznych wakacji we Włoszech. Ze światem dobrą wiadomością podzielili się kilka dni temu za pośrednictwem Instagrama księżniczki Eugenii: „Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani wspólną przygodą życiową i nie możemy się doczekać ślubu. Mamy wiele podobnych zainteresowań i wartości. Wiemy, że to nas wyróżni na nadchodzące lata, pełne miłości i szczęścia”, napisała para we wspólnym oświadczeniu.

W ogłoszeniu o zaręczynach rodzice przyszłego pana młodego, Nikki Williams-Ellisi Alessandro Mapelli Mozzi, napisali: „Nasza rodzina zna Beatrice przez większość swojego życia. Edo i Beatrice są stworzeni dla siebie, a ich szczęście i miłość do siebie jest widoczna gołym okiem. Łączy ich niesamowicie silna i zjednoczona więź, ich małżeństwo tylko wzmocni to, co już jest cudownym związkiem”, czytamy.

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice, to zgodnie z tradycją rodziny Windsorów, projekt jej narzeczonego. Edoardo stworzył dla ukochanej pierścionek przy pomocy Shaun Leane, ulubionej jubilerki księżnej Meghan. Pierścionek z diamentami robi ogromne wrażenie - inspirowany jest połączeniem stylu wiktoriańskiego oraz art deco, a co niektórzy zauważają w nim ogromne podobieństwo do pierścionka zaręczynowego królowej Elżbiety II. 

Przypomnijmy, że księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi po raz pierwszy pokazali się razem 12 marca 2019 roku, podczas National Portrait Gala. Pałac Buckingham potwierdził, że ślub odbędzie się w przyszłym roku. Pasują do siebie? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.