Niebawem stanie się członkiem rodziny królewskiej

Gabriela Czernecka 5 października 2019 07:47

Księżniczka Beatrice dotychczas nie miała lekko. W mediach najczęściej pisano o niej bardzo krytycznie, krytykowano za wygląd, styl, a nawet nadwagę. Sama nie dała się jednak nigdy wyprowadzić z równowagi i konsekwentnie dążyła do tego, by zawsze nienagannie wykonywać obowiązki księżniczki. W życiu prywatnym nie układało się jej jednak najlepiej. Wszystko wskazuje na to, że najgorsze ma już za sobą bowiem właśnie się zaręczyła. Jej partnerem jest Edoardo Mapelli Mozzi. Narzeczony Beatrice ma jednak mroczną przeszłość...

Edoardo Mapelli Mozzi - kim jest narzeczony księżniczki Beatrice?

Księżniczka Beatrice jak dotąd nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Przez sześć lat spotykała się z Dave'm Clarkiem. Na przełomie 2005-2006 roku widywano ją w towarzystwie Paolo Liuzzo, ale ich zakończył się, gdy do mediów dotarła informacja o jego powiązaniach ze śmiercią amerykańskiego studenta. W przeciwieństwie do siostry, księżniczki Eugenii, która była w długoletnim związku, Beatrice długo musiała czekać na tego jedynego. Od września zeszłego roku spotyka się z Eduardo Mapelli Mozzim, 34-letnim deweloperem, który  jest milionerem. Co jeszcze o nim wiadomo?

Edoardo Mapelli Mozzi jest 34-letnim przedsiębiorcą. Bliscy nazywają go „Edo”. Jest prezesem firmy deweloperskiej Banda Property. Jego rodzicami są celebrytka Nikki Shale oraz narciarz alpejski, Alex Mapelii-Mozzi, uczestnik zimowej olimpiady w Sapporo w 1972 roku. Niestety po latach małżeństwa rodzice rozwiedli się, a matka Edoardo ponownie wyszła za mąż. Narzeczony Beatrice ma przyrodniego brata Alby'ego i co ciekawe, jego matką chrzestną jest... Sarah Ferguson, czyli przyszła teściowa Edoardo.

Narzeczony księżniczki Beatrice ma na koncie nieudany związek. Przed zawiązaniem bliższej znajomości z księżniczką Beatrice Edoardo Mapelli Mozzi miał już narzeczoną. Dara Huang była partnerką milionera przez ponad trzy lata. Zakochanych połączyła wspólna pasja - oboje uwielbiają urządzają wnętrza i interesują się architekturą. Para nawet się zaręczyła. Dwa lata temu na świecie pojawił się ich syn, Christopher Wolf. Niestety między narzeczonymi szybko zaczęło się psuć. Edoardo jeszcze mieszkając z Darą i synem, zaczął spotykać się z księżniczką. Jak twierdzą ich bliscy, narzeczeni nie byli już wtedy razem od pół roku.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Beatrice kompletnie to nie przeszkadzało, a jej relacja z Edoardo szybko zaczęła robić się poważna. Para zaręczyła się podczas tegorocznych wakacji we Włoszech. Ze światem dobrą wiadomością podzielili się kilka dni temu za pośrednictwem Instagrama księżniczki Eugenii: „Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani wspólną przygodą życiową i nie możemy się doczekać ślubu. Mamy wiele podobnych zainteresowań i wartości. Wiemy, że to nas wyróżni na nadchodzące lata, pełne miłości i szczęścia”, napisała para we wspólnym oświadczeniu.

W ogłoszeniu o zaręczynach rodzice przyszłego pana młodego, Nikki Williams-Ellisi Alessandro Mapelli Mozzi, napisali: „Nasza rodzina zna Beatrice przez większość swojego życia. Edo i Beatrice są stworzeni dla siebie, a ich szczęście i miłość do siebie jest widoczna gołym okiem. Łączy ich niesamowicie silna i zjednoczona więź, ich małżeństwo tylko wzmocni to, co już jest cudownym związkiem”, czytamy.

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice, to zgodnie z tradycją rodziny Windsorów, projekt jej narzeczonego. Edoardo stworzył dla ukochanej pierścionek przy pomocy Shaun Leane, ulubionej jubilerki księżnej Meghan. Pierścionek z diamentami robi ogromne wrażenie - inspirowany jest połączeniem stylu wiktoriańskiego oraz art deco, a co niektórzy zauważają w nim ogromne podobieństwo do pierścionka zaręczynowego królowej Elżbiety II. 

Przypomnijmy, że księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi po raz pierwszy pokazali się razem 12 marca 2019 roku, podczas National Portrait Gala. Pałac Buckingham potwierdził, że ślub odbędzie się w przyszłym roku. Pasują do siebie? 

1/5
Księżniczka Beatrice, książę Harry
Copyright @Instagram
1/5

Ślub księżniczki Beatrice odbędzie się w 2020 roku.

2/5
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Copyright @Instagram
2/5

Wnuczka królowej Elżbiety II jak najdłużej chciała zachować swój związek z dala od mediów, by móc się nim spokojnie nacieszyć i upewnić, że Edoardo to ten jedyny.

3/5
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Copyright @Instagram
3/5

„Są bratnimi duszami, cały czas szczerze się śmieją. Byli razem na wakacjach i Beatrycze przedstawiła go Fergie i swojemu tacie. Wszystko toczy się szybko i to nie będzie żadna niespodzianka, jeśli za chwilę się zaręczą”, pisał jakiś czas temu The Sun.

4/5
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Copyright @Instagram
4/5

Księżniczka Beatrice bardzo dba o prywatność i nie obnosi się swoim związkiem.

5/5
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Copyright @Instagram
5/5

Do ich pierwszego spotkania doszło w 2011 roku, ale wówczas ich drogi się rozeszły. Po raz kolejny spotkali się we wrześniu ubiegłego roku i... zaiskrzyło!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.