Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nazywano ją najbrzydszą księżniczką i szaloną kapeluszniczką. Księżniczka Beatrice zaręczyła się! 

Para podzieliła się pięknymi fotografiami!

Gabriela Czernecka 26 września 2019 12:19
Księżniczka Beatrice, Eduardo Mapelli Mozzi
Fot. Getty Images

Księżniczka Beatrice zaręczyła się! Oficjalne zdjęcia z zaręczyn wnuczki królowej Elżbiety II pojawiły się na Instagramie księżniczki Eugenii, czyli młodszej siostry Beatrice. Ta wzięła ślub w ubiegłym roku, 12 października. Wygląda na to, że teraz przyszła kolej na kolejną córkę księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Kim jest jej partner i kiedy para zamierza stanąć na ślubnym kobiercu? Poznajcie szczegóły. 

Zaręczyny księżniczki Beatrice

Księżniczka Beatrice jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu, od września zeszłego roku spotyka się z Edoardo Mapelli Mozzim, 34-letnim deweloperem, który do tego jest milionerem. Edoardo, choć starszy od Beatrice tylko o cztery lata, jest już rozwiedziony i ma dwuletniego syna z poprzedniego związku. Nic dziwnego, że ich związek wzbudza spore kontrowersje.

Para zaliczyła swój debiut podczas Portrait Gala, wydarzenia, które każdego roku odbywa się w National Portrait Gallery w Londynie. Choć córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson zajmuje odległe miejsce w kolejce do trony, to jako wnuczka królowej Elżbiety II budzi zainteresowanie mediów. Nic dziwnego, że gdy po raz pierwszy pojawiła się u boku partnera, przyciągała uwagę fotoreporterów. Już wtedy przypuszczano, że ich debiut na imprezie, w której uczestniczyli członkowie royal family, zwiastuje rychłe zaręczyny. Nie mylono się, bowiem właśnie księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny! KIm jest jej przyszły mąż? 

Edoardo Mapelli Mozzi, narzeczony księżniczki Beatrice, jest brytyjskim deweloperem nieruchomości i założycielem londyńskiej firmy doradczej Banda Property. Edoardo jest milionerem i przedsiębiorcą. Słynie z tego, że jest ogromnym pasjonatem krykieta. Założył nawet organizację charytatywną Cricket Builds Hope, która wykorzystywać grę w krykieta do wprowadzania pozytywnych zmian w Rwandzie.

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi: historia miłości

Co ciekawe, po raz pierwszy spotkali się w 2011 roku. Księżniczka była obecna na pogrzebie ojczyma Edoardo, który był przyjacielem jej rodziców. Mieli wielu wspólnych znajomych. Ponownie zaiskrzyło między nimi na początku września ubiegłego roku. Spotkali się w Londynie na przyjęciu u indyjskiego miliardera, Lakshmi Mittala. Od tamtej pory ich znajomość rozwijała się bardzo szybko. Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Przedstawiła go rodzicom i przyjaciołom, którzy natychmiast go polubili. Księżniczka Beatrice bardzo dba o prywatność i nie obnosi się swoim związkiem.

Podobno wnuczka królowej Elżbiety II jak najdłużej chciała zachować swój związek z dala od mediów, by móc się nim spokojnie nacieszyć i upewnić, że Edoardo to ten jedyny. To właśnie dlatego ukochany nie towarzyszył jej na ślubie siostry w październiku. Z tego powodu pojawiła się też plotka, że rozbiła poprzedni związek Edoardo. Para nie przejmuje się jednak opiniami innych. „Są bratnimi duszami, cały czas szczerze się śmieją. Byli razem na wakacjach i Beatrycze przedstawiła go Fergie i swojemu tacie. Wszystko toczy się szybko i to nie będzie żadna niespodzianka, jeśli za chwilę się zaręczą”, pisze brytyjski tabloid The Sun.

Księżniczka Beatrice właśnie się zaręczyła. Na profilu na Instagramie jej siostry pojawił się właśnie wpis opatrzony trzema zdjęciami zaręczynowymi. To oficjalne fotografie z zaręczyn Beatrice. „Tak się cieszę! Moja najdroższa starsza siostra i drogi Edo. Minęło dużo czasu, a wy jesteście sobie przeznaczeni”, pisze Eugenia informując tym samym, że to ona wykonała zaręczynowe zdjęcia pary. 

Zaręczyny księżniczki Beatrice oficjalne zdjęcia
Fot. Instagram

„Bardzo się cieszymy, że możemy się podzielić wiadomością o naszych zaręczynach. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wspólnie ruszamy w tę życiową przygodę i już nie możemy się doczekać, by stanąć na ślubnym kobiercu. Mamy podobne zainteresowania i wyznajemy te same wartości i wiemy, że to zapewni nam doskonały start na nadchodzące lata pełne miłości i szczęścia”, pisze księżniczka Beatrice. Pierścionek zaręczynowy córki księcia Andrzeja robi wrażenie! Kiedy para stanie na ślubnym kobiercu? Przewiduje się, że latem 2020 roku, ale na oficjalną informację musimy jeszcze trochę poczekać.

Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice został zaprojektowany przez Edoardo we współpracy z brytyjskim projektantem biżuterii Shaunem Leane. Wygląda na to, że para podtrzymuje tradycję dotyczącą projektowania biżuterii przez narzeczonych.  

Zobaczcie, jak wyglądają oficjalne zdjęcia z zaręczyn księżniczki Beatrice: 

Zaręczyny księżniczki Beatrice oficjalne zdjęcia
Fot. Instagram

Zaręczyny księżniczki Beatrice
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…