Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Doda na zawsze żegna się z przeszłością...

Gwiazda podjęła ważną decyzję

Olga Figaszewska 24 czerwca 2019 15:17
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda podjęła ważną decyzję. Piosenkarka postanowiła odciąć się od przeszłości i usunąć ze swojego ciała tatuaże, które mają związek z jej byłym mężem. Gwiazda podzieliła się osobistymi przemyśleniami na ten temat.

Doda usunie tatuaże

Dla niektórych osób to sztuka ozdabiania ciała, to istnieje jeszcze druga grupa osób, dla których to zwykłe oszpecanie ciała. Dla wielbicieli tatuażu często każdy z nich ma oddzielną historię i powstaje z konkretnej przyczyny.

Doda uwielbia tatuaże i ma ich dość sporo. Niektóre wykonała będąc w związku z Radosławem Majdanem. Na jej przedramieniu znajdowało się wytatuowane imię byłego męża po hebrajsku, które po rozstaniu zastąpiła hinduskim napisem „Nieśmiertelność”.  Kolejny tatuaż, który wykonała dla ukochanego zdobi jej intymną część ciała. Mowa o inicjałach Radosława umieszczonych w serduszku. Kilka lat temu gwiazda częściowo je usunęła i zastąpiła innymi. Ale jak udało się dowiedzieć Super Expressowi, wokalistka planuje odciąć się od przeszłości i usunie tatuaże przypominające jej o byłym mężu.

„Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli . Zastanówcie się 10 razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja”, wyznała Doda.

Tabloid donosi, że z ciała gwiazdy znikną trzy tatuaże, a na ich usunięcie gwiazda przeznaczy prawie 15 tysięcy złotych. 

Doda
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Doda z pudlem
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Doda
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

TAGI #Doda #tatuaż

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.