Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Doda na zawsze żegna się z przeszłością...

Gwiazda podjęła ważną decyzję

Olga Figaszewska 24 czerwca 2019 15:17
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda podjęła ważną decyzję. Piosenkarka postanowiła odciąć się od przeszłości i usunąć ze swojego ciała tatuaże, które mają związek z jej byłym mężem. Gwiazda podzieliła się osobistymi przemyśleniami na ten temat.

Doda usunie tatuaże

Dla niektórych osób to sztuka ozdabiania ciała, to istnieje jeszcze druga grupa osób, dla których to zwykłe oszpecanie ciała. Dla wielbicieli tatuażu często każdy z nich ma oddzielną historię i powstaje z konkretnej przyczyny.

Doda uwielbia tatuaże i ma ich dość sporo. Niektóre wykonała będąc w związku z Radosławem Majdanem. Na jej przedramieniu znajdowało się wytatuowane imię byłego męża po hebrajsku, które po rozstaniu zastąpiła hinduskim napisem „Nieśmiertelność”.  Kolejny tatuaż, który wykonała dla ukochanego zdobi jej intymną część ciała. Mowa o inicjałach Radosława umieszczonych w serduszku. Kilka lat temu gwiazda częściowo je usunęła i zastąpiła innymi. Ale jak udało się dowiedzieć Super Expressowi, wokalistka planuje odciąć się od przeszłości i usunie tatuaże przypominające jej o byłym mężu.

„Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli . Zastanówcie się 10 razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja”, wyznała Doda.

Tabloid donosi, że z ciała gwiazdy znikną trzy tatuaże, a na ich usunięcie gwiazda przeznaczy prawie 15 tysięcy złotych. 

Doda
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Doda z pudlem
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Doda
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

TAGI #Doda #tatuaż

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!