Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

Doda podjęła zaskakującą decyzję! Piosenkarka pozbywa się wszystkich tatuaży. Dlaczego?

Z jej pleców znikną też charakterystyczne skrzydła!

Rafał Kowalski 13 grudnia 2019 20:40
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Kontrowersyjne, do bólu szczere wypowiedzi; ogromny talent wokalny, charakterystyczny śmiech i tatuaże. To według wielu cechy, na które składa się sceniczny wizerunek Dody. Wokalistka dojrzała jednak przez ostatnie lata, i tak jak coraz częściej gryzie się w język, tak chce pozbyć się… wszystkich swoich dziar! W tym skrzydeł, dzięki którym stała się sławna.

Doda o usuwaniu tatuażów

Gdy 15 lat temu usłyszała o niej cała Polska, Doda lubiła chwalić się swoim wysokim IQ i malunkami na ciele, z których największy podziw wzbudzały ogromne skrzydłach. Niedługo jednak po dziarze na plecach nie będzie już śladu. Dorota Rabczewska przyznała, że pozbywa się wszystkich tatuaży – krok po kroku, jeden po drugim. „Dwa już usunęłam. Trzeci jest w trakcie i za pół roku go nie będzie. Dlaczego podjęłam taką decyzję? Bo osoby, które przyczyniły się do ich powstania, nie są godne, by świecić na firmamencie mojego ciała”, powiedziała Doda Faktowi i dodała, że skrzydła też znikną z pleców, ale na razie nie są pierwsze w kolejce. Poza tym zabieg usuwania malunków z ciała trochę trwa, dlatego artystka oceniła, że jej największy tatuaż prawdopodobnie zniknie całkowicie za około 10 lat.

Jak wygląda usuwanie tatuaży? „To bardzo bolesny zabieg. Dziesięć razy bardziej niż robienie tatuażu. Ale i tak nigdy nie krzyczę. Mój próg bólu jest inny niż u reszty ludzi”, zdradziła piosenkarka Faktowi.

Uważacie, że to dobra decyzja? Same skrzydła Doda robiła w specjalnie wybranym studiu aż 11 godzin! 

Doda, tatuaże
Fot. ONS
Doda
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Doda, Viva!, styczeń 2008
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl

TAGI #Doda

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.