Chris Brown, Rihanna
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

„Dlaczego jej to zrobiłem?!”. Chris Brown po latach opowiada o związku z Rihanną

Olga Figaszewska 18 sierpnia 2017 10:00
Chris Brown, Rihanna
Fot. Instagram

Chris Brown postanowił przypomnieć o sobie szczerym wyznaniem. Po latach muzyk w końcu rozlicza się z przeszłością w dokumencie „Welcome to my life”. Raper opowiedział o pobiciu Rihanny!

Polecamy też: Kreacja Rihanny z festiwalu na Barbadosie rozgrzała Internet do czerwoności! Czy pokazała za dużo?!

Toksyczna relacja Chrisa Browna i Rihanny

W najnowszym dokumencie „Welcome to my life” Chris Brown poruszył wątek związku z Rihanną. Raper wyjaśnił, że jego problemy pomiędzy nim a ukochaną rozpoczęły się od momentu, kiedy przyznał się do romansu z inną kobietą. Zaznaczył przy tym, że łączyła ich jedynie fizyczna relacja. „Znienawidziła mnie po tym. Próbowałem wszystkiego, ale nic ją to nie obchodziło, nie wierzyła. W końcu odpuściłem. Były kłótnie, dochodziło do rękoczynów. Wciąż kocham Rihannę, ale będąc całkowicie szczerym, zawsze byśmy ze sobą walczyli. Nigdy nie byłoby dobrze”, tłumaczył się.

 

 

Post udostępniony przez Naijacynth.com (@naijacynth)

Kilka lat temu ich toksycznej relacji przyglądał się cały świat. Po raz pierwszy media i fani na całym świecie poznali prawdę o ich związku w 2009 roku. Wszystko wydarzyło się na dzień przed 51. galą wręczenia nagród Grammy. Między zakochanymi doszło ostrej kłótni po tym, jak na imprezie Clive’a Davisa, Rihanna nakryła rapera na obściskiwaniu się z byłą partnerką. Potem natknęła się na dwuznaczne smsy. Barbadoska wpadła w złość. Gdy raper próbował ją uspokoić i odwieźć do domu, rozpętała się prawdziwa wojna. Rihanna kilka razy uderzyła ręką w deskę rozdzielczą luksusowego auta, a to doprowadziło rapera do furii. Chris Brown próbował wyrzucić ją z samochodu.

„Czułem się jak pier***ony potwór. Próbowała mnie kopnąć i wtedy rzeczywiście ją uderzyłem zaciśniętą pięścią. Uderzyłem ją, rozciąłem jej wargę i kiedy to zobaczyłem, byłem w szoku. Pomyślałem: o k***a, dlaczego jej to zrobiłem?! Gdy napluła mi w twarz krwią, wkurzyłem się jeszcze bardziej i zaczęła się regularna walka w aucie”, relacjonował Brown. „Często wracam myślami do tamtych chwil i myślę: Ej, bracie, to nie ja. To nie jestem ja! Do dziś tego nienawidzę, to będzie mnie nawiedzać już zawsze”, twierdzi Brown.

Polecamy też: Rihanna zaprojektowała biżuterię dla luksusowej marki Chopard! Premiera kolekcji odbędzie się...

W efekcie, piosenkarka trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami ciała. Kilka dni później media obiegły zdjęcia skatowanej Rihnny. Chris Brown za brutalne pobicie trfił do aresztu. Wyszedł dopiero po wpłaceniu kaucji. Jednak nic nie zdołało go uchronić przed karą. Otrzymał wyrok 5 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu.  „Byłem na szczycie, moje piosenki podbijały listy przebojów, a Amerykanie mnie uwielbiali – i nagle stałem się wrogiem publicznym numer jeden”, wyznał z żalem. 

Dokument traktujący o życiu Chrisa Browna kończą słowa głownego bohater: „Jeśli wydaje wam się, że to już koniec kariery Chrisa Browna, że jest skończony – nie liczcie na to”.

Myślicie, że Chris Brown szczerze żałuje swojego postępku?

Polecamy też: Dziś 29. urodziny obchodzi Rihanna, niestrudzona promotorka najświeższych trendów w modzie!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.