Sprawdź, co nowego w repertuarze!

Weronika Kostyra 11 kwietnia 2019 17:24

Do kin wchodzi film After, który okrzyknięto Pięćdziesięcioma twarzami Greya dla nastolatków! Główny bohater filmu jest inspirowany na postaci Harry’ego Stylesa, jednego z członków nieistniejącego już boysbandu One Direction. Hardin Scott jest przystojnym, niepokornym i tajemniczym nastolatkiem. Jest zupełnym przeciwieństwem niewinnej Tessy Young. Łączy ich jednak skomplikowana i niebezpieczna relacja.

Co obejrzeć w kinie w weekend 12.04-14.04.2019 roku?

Swoją premierę ma także film Ocalić i zginąć, czyli opowieść o układaniu sobie życia na nowo po strasznej tragedii. W samej Francji film obejrzało ponad milion widzów. Przypływ wiary to oparty na prawdziwej historii dramat biograficzny opowiadający historię opisaną przez Joyce Smith w książce Niemożliwe

Lars Kraume w swoim najnowszym filmie Milcząca rewolucja po raz kolejny zabiera widza w przeszłość Niemiec. Akcja tego opowiadającego prawdziwą historię filmu rozgrywa się na pięć lat przed powstaniem muru berlińskiego.

Pozostałe premiery to Hellboy oraz filmy Jean-Luc Godard. Imaginacje i Maksymiuk. Koncert na dwoje. Jeżeli jeszcze nie obejrzeliście Shazam! oraz Dumbo, jest szansa, by to nadrobić. 

1/9
plakat filmu After
Copyright @Monolith Films/materiały prasowe
1/9

Pilna uczennica Tessa Young zaczyna pierwszy rok studiów z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. Jej uporządkowane życie rozpadnie, gdy spotka tajemniczego Hardina Scotta. Jest wszystkim, czego Tessa starała się dotąd unikać, a zacznie pragnąć...

2/9
plakat filmu Ocalić i zginąć
Copyright @Hagi Films/materiały prasowe
2/9

Franck jest jednym z najlepszych strażaków w Paryżu. Ma piękną żonę i spodziewa się bliźniąt. Podczas gaszenia pożaru z poświęceniem ratuje kolegów, ale sam wpada w pułapkę. Kiedy budzi się w szpitalu, dowiaduje się, że jego twarz rozpłynęła się w płomieniach. Czy teraz ktoś „uratuje” jego?

3/9
plakat filmu Przypływ wiary
Copyright @Imperial Cinepix/materiały prasowe
3/9

Kiedy adoptowany syn Joyce wpada do skutego lodem jeziora, wydaje się, że sprawa jest przesądzona. Choć John nie daje oznak życia, Joyce nie traci nadziei. Jej głęboka wiara inspiruje jej bliskich do modlitwy o wyzdrowienie Johna, mimo iż doświadczenie i fakty naukowe nie pozostawiają złudzeń.

4/9
Film Hellboy
Copyright @Materiały prasowe
4/9

Pojmana przed wiekami królowa czarownic powraca, by nieść śmierć i zniszczenie. Jej plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią.

5/9
plakat filmu Milcząca rewolucja
Copyright @Aurora Films/materiały prasowe
5/9

Rok 1956, Niemcy Wschodnie. Przyjaciele Theo i Kurt z kroniki filmowej dowiadują się o powstaniu antysocjalistycznym na Węgrzech. W nielegalnej rozgłośni radiowej słyszą też, że podczas krwawej próby stłumienia powstania zginął jeden z najlepszych piłkarzy świata Ferenc Puskas. Poruszeni postanawiają uczcić pamięć ofiar minutą ciszy.

6/9
Maksymiuk. Koncert na dwoje
Copyright @Materiały prasowe
6/9

Dyrygent Jerzy Maksymiuk i jego żona Ewa tworzą szczególny związek. Charyzmatyczny maestro, odnoszący sukcesy w świecie muzyki, w życiu codziennym wydaje się być całkowicie bezradny i zagubiony bez pomocy żony, która wspiera go w codziennych najprostszych czynnościach i podejmuje za niego wiele życiowych decyzji.

7/9
Film Jean-Luc Godard. Imaginacje
Copyright @Materiały prasowe
7/9

Jean-Luc Godard. Imaginacje to kino ery multimediów, w której odbiorcy nieustająco bombardowani są fragmentarycznymi obrazami i dźwiękami z ekranów telewizorów, komputerów, telefonów komórkowych, a nawet smartwatchy. I na ich podstawie budują swój ogląd rzeczywistości.

8/9
Plakat filmu Shazam!
Copyright @Materiały prasowe
8/9

Billy Batson to zbuntowany nastolatek, którego w dzieciństwie porzuciła matka. Nie udało mu się zagrzać miejsca w żadnej z rodzin zastępczych, bo stale ucieka. U kolejnych opiekunów Billy zaprzyjaźnia się z jednym z dzieci, Freddym. Pewnego dnia Billy niespodziewanie zostaje obdarzony superbohaterską mocą...

9/9
Plakat filmu Dumbo
Copyright @Materiały prasowe
9/9

Były cyrkowiec Holt Farrier wraca do domu po wojnie. Właściciel lokalnego cyrku proponuje mu opiekę nas słoniątkiem o niezwykle dużych uszach. Okazuje się jednak, że nie są one wadą, a umożliwiają słonikowi latanie. Złowieszczy cyrkowiec Vandemere będzie chciał wykorzystać Dumbo, a ten zrobi wszystko, by wrócić do swojej mamy.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.