Wypadek Charlie Tango, gorący pocałunek w alejce...

Gabriela Czernecka 24 października 2020 15:28

Film "Ciemniejsza strona Greya" miał premierę w lutym 2017 roku, a mimo to wciąż jest na językach fanów z całego świata. Z tej okazji producenci części 50 twarzy Greya co jakiś czas ujawniają coraz to nowe informacje na temat produkcji. Informowano już między innymi o tym, która aktorka miała się wcielić w Anastasię Steele lub kto miał być Christianem Greyem. Wczorajszego wieczoru 50 twarzy Greya miał oswoją  pierwszą telewizyjną premierę. Postanowiliśmy przypomnieć fragmenty scen, które zostały wycięte z filmu!

Niepublikowane sceny z Ciemniejszej strony Greya

Film „Ciemniejsza strona Greya” wciąż wzbudza emocje. W filmie nie zabrakło namiętnych pocałunków, ostrych scen seksu czy pełnych emocji zwrotów akcji. Okazuje się jednak, że niektóre ujęcia nagrane z Anastasią Steele (w tej roli Dakota Johnson) oraz Christianem Greyem (w tej roli Jamie Dornan), nie znalazły się w końcowej wersji filmu. Dlaczego? Niektóre z nich okazały się po prostu zbędne, a niektóre... za ostre! 

Wycięte sceny z filmu 50 twarzy Greya

Jedną z pomiętych scen w filmie Ciemniejsza strona Greya okazała się być ta, dotycząca wypadku helikoptera Charlie Tango, należącego do Christiana Greya. Nie został on jednak w pełni pokazany, choć ta scena została nagrana. Według reżyserów okazała się jednak zbędna. 

Kolejną z wyciętych scen jest ta, która miała miejsce po powrocie Christiana do apartamentu, gdzie czekała na niego cała rodzina wraz z Anastasią. Wszyscy łącznie z przyjacielem Any - Jose - zasiedli do stołu. Wycięta scena przedstawia fragment opowieści Christiana o wypadku, ale przede wszystkim pokazuje, że Grey jest miły (!) dla Jose. A przypomnijmy, że był o niego bardzo zazdrosny...

Jakie jeszcze sceny zostały wycięte z serii filmu Ciemniejsza strona Greya o przygodach Christiana i Anastasii Steele? Zobaczcie w naszej galerii!  

1/5
Dakota Johnson i Jamie Dornan 50 twarzy Greya
Copyright @
1/5

 To jedna ze scen z filmu „Ciemniejsza strona Greya”, która została usunięta. Dotyczy gorącego pocałunku po powrocie Any i Christiana ( czyli Dakoty Johnson i Jamiego Dornana)  z kolacji.

2/5
50 twarzy Greya
Copyright @
2/5

Usunięta scena dotyczy momentu, gdy Anastasia wraz z Christianem wychodzą z galerii, w której miała miejsce wystawa Jose. Wówczas między Aną a Chrstianem według książki doszło do gorącego spotkania w alejce, ale tego nie zamieszczono w filmie.

3/5
50 twarzy Greya
Copyright @
3/5

Usunięta scena z filmu „Ciemniejsza strona Greya”: Ana i Christian rozmawiają w łóżku o...Elenie!

4/5
Jamie Dornan - kadr z filmu "50 twarzy Greya"
Copyright @ONS.pl
4/5

Usunięta scena z filmu „Ciemniejsza strona Greya”: Dotyczy rozmowy Any z mamą, którą informuje o tym, że Christian się jej oświadczył. Jak zareagowała mama Anastasii?

5/5
Copyright @Instagram @sir.christian.t.grey
5/5

To jedna ze scen z filmu „Ciemniejsza strona Greya”, która została usunięta. Tym razem powodem było to, że okazała się zbyt... ostra! Christian i Ana grają w bilard, a gra kończy się.. - zresztą, zobaczcie sami! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.