EN_01385106_0001, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Z życia gwiazd

Mikołaj Roznerski szczere o relacji z 13-letnim synem. Aktor wyznał, dlaczego ma do siebie żal

Opowiedział także o obawach związanych z ojcostwem

Marta Nawacka 18 kwietnia 2024 10:03
EN_01385106_0001, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. I choć jego kariera cały czas się rozwija, to w życiu prywatnym nie zawsze wszystko się układało... Mikołaj Roznerski jest dumnym tatą 13-letniego syna. Niestety, związek z jego mamą nie przetrwał, ale byli partnerzy starają się utrzymywać poprawne stosunki, ze względu na dobro Antoniego. Jakiś czas temu aktor opowiedział nieco więcej o ojcostwie i związanych z tym obawach. Wyznał również, czemu ma do siebie żal.

Mikołaj Roznerski: dzieci, kariera i życie prywatne

Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Często możemy oglądać go między innymi w komediach romantycznych, a także w serialu „M jak miłość”. Choć jednak jego kariera prężnie się rozwija, to w życiu prywatnym nie zawsze wszystko dobrze się układało... Mikołaj Roznerski jest dumnym tatą 13-letniego syna, jednak związek z jego mamą, Martą Juras, nie przetrwał. Mimo to para stara się utrzymywać poprawne stosunki, głównie ze względu na chłopca.

Jakiś czas temu Mikołaj Roznerski otworzył się nieco w temacie ojcostwa i podzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz obawami. W rozmowie z Na żywo wyznał, że jest przekonany, iż jego syn wyrośnie na zaradnego mężczyznę. „Jestem przekonany, że wyrośnie na faceta, dla którego tzw. męskie sprawy nie będą tajemnicą. Na razie trzyma w ręku łopatę i wspólnie kopiemy ogród”, zapewniał.

Okazuje się, że aktor chce uniknąć powielania błędów swoich rodziców. Gdy miał zaledwie 11 lat, jego mama przeprowadziła się do innej miejscowości, a on został z tatą, którego całkowicie pochłaniała praca. „Tata był rolnikiem. Wstawał do pracy wraz ze wschodem słońca, a kończył, gdy słońce zachodziło. Żył wyłącznie pracą”, wyznał Mikołaj Roznerski w rozmowie z Party i dodał: „Ja i moje rodzeństwo jesteśmy wychowani w podobnym duchu. Nasze dzieciństwo nie było beztroskie”.

Czytaj też: Cher walczy w sądzie ze swoim synem. Artystka chce go objąć kuratelą

Mikołaj Roznerski, syn Antoni
Fot. instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski z synem

Mikołaj Roznerski, Marta Juras, 2012
Fot. Ania Mioduszewska / Studio69 / Forum

Mikołaj Roznerski, Marta Juras, 2012 rok

Mikołaj Roznerski o rodzinie. Ma do siebie żal

Nie jest tajemnicą, że związek Mikołaja Roznerskiego i mamy jego syna nie przetrwał. W przeszłości aktor wyznał, że ma do siebie żal za rozbicie rodziny. W 2013 roku para się rozstała, a on związał się wówczas z Olgą Bołądź. „Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł. Nie jestem ojcem weekendowym”, mówił w rozmowie z Twoim Stylem.

Wraz z byłą ukochaną postanowili utrzymywać poprawne, przyjacielskie stosunki dla dobra swojego syna, a na co dzień dzielą się opieką nad Antonim. Marta Juras z czasem związała się z Janem Cybisem, operatorem filmowym, z którym doczekała się dwójki dzieci. Mikołaj Roznerski przez jakiś czas był nawet zaręczony z Adrianą Kalską, jednak i ten związek ostatecznie nie przetrwał...  

Zobacz także: Szymon Bieniuk oddał hołd ukochanej mamie. Czekał do ukończenia 18. roku życia

Mikołaj Roznerski, nagranie świątecznego programu
Fot. Kurnikowski/AKPA

Mikołaj Roznerski, nagranie świątecznego programu "Blask Gwiazd", 2023 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.