EN_01510384_0001, Mikołaj Roznerski, 2022
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaja Roznerskiego łączy z synem wyjątkowa więź. Czy chłopiec pójdzie w ślady taty? 

Aktor opowiedział o relacji z pociechą. Czym interesuje się 11-letni Antoni?

Olga Figaszewska 27 stycznia 2022 15:51
EN_01510384_0001, Mikołaj Roznerski, 2022
Fot. VIPHOTO/East News

W ostatnim czasie w życiu Mikołaja Roznerskiego dzieje się naprawdę dużo. Niedawno media rozpisywały się na temat rozstania aktora z Adrianą Kalską. Byli partnerzy układają swoje życie na nowo i skupiają się na zawodowych wyzwaniach. Mikołaj Roznerski otrzymuje angaże do kolejnych produkcji i spełnia się przed kamerą. Teraz możemy podziwiać go na ekranie w nowym filmie 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Prywatnie gwiazdor serialu M jak miłość jest dumnym tatą Antoniego. Pociecha aktora świętowała niedawno 11. urodziny. Co o relacjach z dzieckiem mówił w jednym z ostatnich wywiadów? Jakiej przyszłości chciałby dla swojego syna? 

Mikołaj Roznerski o relacjach z synem

Mikołaj Roznerski jest dumnym tatą. Synek aktora, Antonii skończył niedawno 11 lat. Chłopiec jest owocem związku gwiazdora M jak miłość z aktorką, Martą Juras. Byli partnerzy pozostają w bardzo dobrych relacjach. Kilka dni temu rodzice spędzili ze swoją pociechą cudowny, urodzinowy czas.

Mikołaj Roznerski wypracował sobie cudowną relację z synem. Kilka razy zamieszczał wspólne fotografie z pociechą, które rozczuliły jego fanów. Aktor chce być dla Antoniego przewodnikiem w życiu i ogromnym wsparciem. Zależy mu na tym, by być dla niego najlepszym ojcem, ponieważ sam taki wzór sam wyniósł z rodzinnego domu. Mikołaj Roznerski wiele zawdzięcza swojemu tacie.

„Tata nauczył mnie samodzielności. Ofiarował mi życiową mądrość i pokazał, jak radzić sobie w każdych warunkach. Otaczał mnie miłością ojcowską i dawał wsparcie. I Antek też zawsze może liczyć na to z mojej strony”, podkreślał w wywiadzie dla Faktu.

Aktor spędza z synem każdą wolną chwilę. Ujawnił, że Antoni interesuje się motoryzacją. „Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie. Mój syn, jak każdy chłopak w jego wieku interesuje się samochodami, więc chce mu pokazać wiele umiejętności technicznych, jak co działa, bo taka wiedza mu się na pewno przyda”, dodawał.

Czytaj także: Poruszające wyznanie Mikołaja Roznerskiego o chorobie: „Ważyłem 42 kilogramy. Trafiłem do szpitala”

Mikołaj Roznerski, 2019 rok,
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Mikołaj Roznerski z Martą Juras i synkiem, 2022
Fot. Eos
Mikołaj Roznerski i Marta Juras spędzili z synkiem cudowny, urodzinowy czas. Antoni obchodził 11. urodziny 

Czy syn Mikołaja Roznerskiego chciałby zostać aktorem?

Syn Mikołaja Roznerskiego przygląda się dokonaniom artystycznym taty. Czy aktor chciałby, żeby poszedł w jego ślady i występował na ekranie? Często dzieci znanych rodziców wybierają podobną ścieżkę kariery. Jakiej przyszłości dla swojego syna marzy Mikołaj Roznerski? Aktor nie ukrywa, że na każdym roku będzie wspierał Antoniego i służył radą, niezależnie od tego, jaki zawód wybierze. Okazuje się, że 11-latek nie myśli na razie o występowaniu przed kamerą.

„Mój syn ma 11 lat, więc nie ma takich aspiracji. Jeżeli on sam będzie miał taki pomysł na swoje życie, to taki będzie miał pomysł. Nigdy nie będę wpływał na jego życie tak, żeby nie miał możliwości wyboru. […] Aktorstwo jest pięknym zawodem. I tak niech zostanie”, dodał w rozmowie z Jastrząb Post.

Mikołajowi Roznerskiemu i jego synkowi życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź też: Ujawniono przyczynę rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego Co przeszkodziło aktorom w budowaniu wspólnego szczęścia?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.