Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, WARSZAWA, 15.02.2020 rok, 10 urodziny teatru 6 piętro
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ujawniono przyczynę rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Co przeszkodziło aktorom w budowaniu wspólnego szczęścia?

Damian Brillowski 20 stycznia 2022 14:54
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, WARSZAWA, 15.02.2020 rok, 10 urodziny teatru 6 piętro
Fot. VIPHOTO/East News

Informacja o rozstaniu aktorskiej pary była dla większości niemałym zaskoczeniem. Fani do tej pory zastanawiali się, co mogło poróżnić zakochanych. W końcu prawda wyszła na jaw. Jeden z tygodników podał prawdopodobną przyczynę rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Oto powód, przez który para zakończyła miłosną relację. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie serialu „M jak miłość”, w którym grali zakochaną parę. Uczucie, który narodziło się pomiędzy bohaterami z czasem przeniosło się na prywatny grunt. O tym, że aktorzy są w sobie zakochani świat usłyszał w 2018 roku. Ich miłosna relacja od samego początku budziła pozytywne emocje, gromadząc liczne grono fanów. Niestety wszystko co piękne szybko się kończy. Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu pary. Po kilku godzinach spekulacje mediów potwierdziła Adriana Kalska. 

„Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności”, napisała aktorka na Instastory.

Informacja ta zelektryzowała fanów aktorskiej pary, którzy od samego początku mocno im kibicowali. Wielu sympatyków zastanawiało się też, czy ich rozstanie w życiu prywatnym nie będzie miało negatywnego wpływu na losy Marcina i Izy w serialu „M jak miłość” . Tak się jednak nie stanie. Według doniesień „Super Expressu” wątek małżeństwa Chodakowskich nie zniknie z ekranu, wręcz przeciwnie – ponownie się w sobie zakochają. 

„[W najbliższych odcinkach] Iza i Marcin będą przeżywać ponowne zakochanie, bo przecież ledwo co się pogodzili. Wątpliwym jest, że scenariusz na najbliższe odcinki „M jak miłość” obejmuje ponową kłótnię i rozstanie Chodakowskich. Wręcz przeciwnie, u Izy i Marcina powinno być lepiej niż kiedykolwiek. Jest to bardzo trudna sytuacja dla aktorów, ponieważ prywatnie spędzili ze sobą wiele cudownych chwil, które skończyły się rozstaniem”, czytamy na łamach tabloidu. 

Czytaj także: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie

Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim
Fot. Instagram @adriana.kalska.official

Adriana Kalska, screen z Instastory

Powód rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Warto przypomnieć, że w 2019 roku Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się. Do tego jakże cudownego momentu doszło w Wenecji, gdzie spędzali wspólne wakacje. Aktor padł przed ukochaną na kolano i w tle romantycznej scenerii poprosił ją o rękę. Fani pary byli przeszczęśliwi i nie mogli się doczekać, aż zakochani staną na ślubnym kobiercu. Niestety zamiast przysięgi małżeńskiej aktorzy powiedzieli sobie do widzenia. Byli razem trzy lata. 

Para do tej chwili konsekwentnie milczała w sprawie ewentualnych powodów rozstania. Jednak, jak donosi tygodnik „Rewia”, potencjalnym powodem zakończenia relacji Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego była zbyt absorbująca praca, przez którą zakochani nie mieli dla siebie czasu.

Coś jest na rzeczy, gdyż zarówno Mikołaj Roznerski, jak i Adriana Kalska nie mogą się opędzić od zawodowych zobowiązań. Oprócz grania w „M jak miłość” występują też w innych produkcjach. Gwiazdor właśnie promuje swoje dwa najnowsze filmy, których premiera kinowa odbędzie się wkrótce. 21 stycznia do kin trafi „Gierek”, a tydzień później „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Na premierę czeka też trzeci film z udziałem aktora pt. „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun”.

Z kolei Adriana Kalska od września gra główną rolę w nowym serialu „Papiery na szczęście”, emitowanym na antenie TVN 7. Praca jest o tyle wymagająca, że plan zdjęciowy znajduje się w Krakowie, więc aktorka jest w ciągłej podróży.  

Czytaj także: Mikołaj Roznerski w osobistym wywiadzie. Aktor opowiedział o relacji z Adrianą Kalską?

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, WARSZAWA, 15.02.2020 rok, 10 urodziny teatru 6 piętro
Fot. VIPHOTO/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, 10 urodziny teatru 6 piętro, Warszawa, 15.02.2020 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.