Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Telekamery 2020
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie

Nie są razem już od połowy grudnia...

Konrad Szczęsny 15 stycznia 2022 19:03
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Telekamery 2020
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

A jednak rozstanie! Związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej przeszedł do historii. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych wydała oświadczenie, w którym potwierdziła krążące od kilku dni informacje. Okazuje się, że decyzję tę para podjęła już w połowie grudnia. Poznaj szczegóły.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Przestała obserwować go na Instagramie, wydała oświadczenie

A wydawali się parą idealną... Niestety, związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej jest już przeszłością! Jako pierwszy informację tę podał serwis Pudelek - internauci wysłali w tej sprawie do redakcji portalu kilka donosów. Wynikało z nich, że relacja pary dobiegła końca już jakiś czas temu. 

„Choć na Instagramie pojawiają się jeszcze czasem ich wspólne zdjęcia, nasi informatorzy twierdzą, że dzieje się tak jedynie z powodu kontraktów reklamowych, z których (była?) para musi się wywiązać. Ponadto aktorzy wciąż grają razem w „M jak miłość” i „nie chcą psuć atmosfery na planie”, pisali redaktorzy Pudelka.

Dowodem na to miał być również fakt, że Adriana Kalska przestała obserwować Mikołaja Roznerskiego na Instagramie! Faktycznie, w przeszłości ten na pozór mało znaczący, ale jakże wymowny gest, był jasnym sygnałem, że jakaś relacja dobiegła końca.

W końcu para przerwała milczenie. Aktorka wydała za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczenie, w którym ujawniła, że związek zakończyli już w grudniu ubiegłego roku.

„Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności”, zakończyła wpis na Instastories Adriana Kalska.

Czytaj także: Mikołaj Roznerski pozuje u boku byłej partnerki. Połączył ich kiedyś gorący romans na planie serialu!

Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim
Fot. Instagram @adriana.kalska.official

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, jesienna ramówka TVP, 23.08.2016 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, jesienna ramówka TVP, 23.08.2016 rok

Związki Mikołaja Roznerskiego

Przez jakiś czas był związany z Martą Juras, która grała jedną z partnerek Marcina Chodakowskiego w „M jak miłość” (w tę rolę wciela się właśnie Mikołaj Roznerski). Parą zostali jednak jeszcze zanim połączył ich płomienny romans na szklanym ekranie. Doczekali się synka, któremu nadali imię Antoni. Chłopiec ma obecnie 10 lat.

Relacja zakończyła się w atmosferze skandalu, gdy wyszło na jaw (m.in. za sprawą zdjęć z romantycznej randki, publikowanych w tabloidach), że Mikołaj Roznerski spotyka się z koleżanką z branży, Olgą Bołądź. Ona również grała w „M jak miłość”. Ale i to uczucie nie przetrwało próby czasu i zakończyło się w 2015 roku.

Później serialowy Marcin Chodakowski związany był przez krótki czas z Marceliną Zawadzką. W końcu w 2018 roku potwierdził bliską relację z Adrianą Kalską. Regularnie zaczęli pojawiać się razem publicznie i nie szczędzili sobie czułych wyznań w sieci. Zaręczyli się i podobno planowali ślub oraz dzieci. Ale i to uczucie wygasło i ostatecznie w połowie grudnie 2021 roku para rozstała się... Byli razem trzy lata.  

Czytaj także: Poruszające wyznanie Mikołaja Roznerskiego o chorobie: „Ważyłem 42 kilogramy. Trafiłem do szpitala”

Teresa Lipowska, Tomasz Ciachorowski, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, jesienna ramówka TVP, 23.08.2018 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Teresa Lipowska, Tomasz Ciachorowski, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, jesienna ramówka TVP, 23.08.2018 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?