Mikołaj Roznerski
Fot. Baranowski Michał/AKPa
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski pozuje u boku byłej partnerki. Połączył ich kiedyś gorący romans na planie serialu!

Od wielkiej miłości do szczerej sympatii. Co dziś łączy go z Martą Juras? 

Dorota Falkowska 6 stycznia 2022 14:45
Mikołaj Roznerski
Fot. Baranowski Michał/AKPa

W najnowszym wpisie na Instagramie Mikołaj Roznerski podzielił się zdjęciem z premiery filmu "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4". Aktor znany z serialu "M jak miłość" pozuje na ściance u boku Marty Juras, byłej partnerki, a także matki ich dziecka, Antoniego. Jakie relacje łączą ich dzisiaj?

Mikołaj Roznerski i Marta Juras: historia relacji

"Z rodziną na premierze "Kogel-Mogel 4" w reżyserii Anny Wieczur. Od lewej operator, odpowiadający za piękne zdjęcia, Janek Cybis, i pani operatorowa, mama mojego syna Marta Juras, a z tyłu plakat filmu i uśmiechnięty ja", podpisał pod zdjęciem Mikołaj Roznerski, na którym pozuje wraz z byłą ukochaną i jej obecnym partnerem.

Obecnie aktor jest w związku z Adrianą Kalską, która tak jak on, występuje w serialu "M jak miłość". Zanim jednak nowa partnerka pojawiła się na planie hitu TVP2, a także w życiu aktora, Mikołaj Roznerski był w szczęśliwym związku z Martą Juras. Ich miłość wybuchnęła na planie "M jak miłość". Partnerka aktora grała rolę Eryki Buford, Amerykanki polskiego pochodzenia. Zakochani planowali wspólną przyszłość i zdecydowali się na dziecko. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn Antoś. O ich ówczesnej relacji nie wiadomo było zbyt wiele. Para nie dzieliła się szczegółami ze swojego życia w mediach. Jednak gdy syn aktorów miał dwa lata, do prasy trafiły plotki o rzekomym romansie Mikołaja Roznerskiego z Olgą Bołądź. 

"Marta dała wiarę wersji Mikołaja, że było to tylko niewinne spotkanie, ponieważ nadal razem mieszkają. A Olga? Znowu jest samotna..." - donosiło w owym czasie "Twoje Imperium". 

Pewne jest to, że Marta Juras po kilku latach związku wyprowadziła się do Lublina. Wiązało się to jednocześnie z zakończeniem jej epizodu w "M jak miłość", a także z zerwaniem relacji z Mikołajem Roznerskim. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski i Marta Juras: co ich łączy dzisiaj?

Na Marcie Juras spoczęły wówczas obowiązki wychowania dwuletniego Antosia. Kiedy emocje opadły, a byli kochankowie mogli dojść do porozumienia, podzielili się opieką nad dzieckiem. 

Zapytany o tę relację po latach, aktor wyznał, że ma do siebie ogromny żal, że nie potrafił utrzymać rodziny przy sobie. "Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł, nie jestem ojcem weekendowym" - wyznał w rozmowie z "Twoim Stylem".

Dzisiaj Marta Juras i Mikołaj Roznerski są świetnym przykładem na to, że po rozstaniu można pozostać w przyjacielskich relacjach. Kiedy była partnerka aktora ułożyła sobie życie u boku nowego mężczyzny i spodziewała się kolejnego dziecka, Mikołaj Roznerski kibicował jej nowym planom życiowym. 

"Mikołaj trzyma kciuki za nowy związek Marty. Poznał już jej partnera, ma z nim dobre relacje. Gdy Marta urodzi, chce ją wspierać i wyręczać w opiece nad Antosiem" - można było przeczytać w "Na żywo". Na premierze "Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" byli partnerzy nie szczędzili sobie gestów sympatii. 

Co dziś robi Marta Juras? Po tym, jak pojawiła się w "M jak miłość", aktorka dostała angaż w serialu "Barwy szczęścia", gdzie od dwóch lat wciela się w rolę Gabrieli Niedzielskiej. Mogliśmy ją także oglądać w "Przepisie na życie" czy "Listach do M.". 

Marta Juras
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.