EN_01385106_0001, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski w osobistym wywiadzie. Aktor opowiedział o relacji z Adrianą Kalską?

Co zdradził?

Olga Figaszewska 19 stycznia 2022 12:58
EN_01385106_0001, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Kilka dni temu sieć obiegła informacja, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Aktorka wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zmianach, jakie zaszły w ich życiu. Z kolei Mikołaj Roznerski, tuż po swoich urodzinach, udzielił wywiadu jednemu z tygodników. Czy zdradził coś na temat relacji z byłą ukochaną? 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się

Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki na temat rozstania pary. Fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Rozerskiego zauważyli, że aktorka przestała obserwować ukochanego na Instagramie.

„Choć na Instagramie pojawiają się jeszcze czasem ich wspólne zdjęcia, nasi informatorzy twierdzą, że dzieje się tak jedynie z powodu kontraktów reklamowych, z których (była?) para musi się wywiązać. Ponadto aktorzy wciąż grają razem w „M jak miłość” i „nie chcą psuć atmosfery na planie”, pisali redaktorzy Pudelka, którzy jako pierwsi przekazali informację o tym, że relacja aktorskiej pary przeszła do historii.

Czytaj także: Mikołaj Roznerski pozuje u boku byłej partnerki. Połączył ich kiedyś gorący romans na planie serialu!

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, 2020
Fot. Podlewski/AKPA

Po pewnym czasie, Adriana Kalska postanowiła zabrać głos w sprawie. Aktorka wydała oświadczenie, w którym potwierdziła spekulacje mediów. Gwiazda M jak miłość przyznała, że decyzję o rozstaniu podjęli w połowie grudnia po czterech latach związku. 

„Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności”, zakończyła wpis na Instastories Adriana Kalska.

Dla wielu to było prawdziwe zaskoczenie. Fani mocno kibicowali aktorskiej parze i marzyli o tym, by stanęli na ślubnym kobiercu. Uważali ich za związek idealny. Byli partnerzy zawsze wypowiadali się o sobie z miłością i szacunkiem. Rzadko udzielali wywiadów na temat swojego życia prywatnego.   

Mikołaj Roznerski w ostatnim wywiadzie o życiu prywatnym

Przed ogłoszeniem rozstania aktor porozmawiał z Twoim Imperium. Mikołaj Roznerski odpowiedział na pytania dotyczące jego planów i strefy osobistej. Nie chciał zdradzać zbyt wiele na temat ślubu i wspólnej przyszłości z Adrianą Kalską. Nie sugerował też, że w ich związek mógłby przechodzić kryzys. 

„Życie osobiste jest życiem osobistym i niech tak zostanie. Planów mam bardzo dużo, a zobaczymy co życie przyniesie”, podkreślił ostrożnie. Gwiazdor wspomniał swoją byłą partnerkę. Nie ukrywał, że Adriana Kalska odgrywa bardzo ważną rolę w jego życiu. „Kolejny rok życia spędziłem w bardzo kameralnym gronie, z synem i Adą”, mówił w rozmowie przeprowadzonej tuż po jego urodzinach.

Mikołaj Roznerski skupia się teraz na życiu zawodowym. Aktora niedługo zobaczymy na ekranie w nowej komedii 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

Adrianie Kalskiej i Mikołajowi Roznerskiemu życzymy szczęścia i spełnienia.  

Sprawdź też: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Aktorka była przy ukochanym w jego najgorszych chwilach

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.