Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
HISTORIA MIŁOŚCI

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Aktorka była przy ukochanym w jego najgorszych chwilach

„Podała mi rękę, kiedy byłem na emocjonalnym dnie..."

Rafał Kowalski 16 stycznia 2022 19:44
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Marta Juras, z którą ma synka, Marcelina Zawadzka, Olga Bołądź czy Alicja Bachleda-Curuś – to tylko niektóre partnerki, z którymi na przestrzeni ostatnich lat był Mikołaj Roznerski. Aktor obiecywał w jednym z wywiadów, że zrobi wszystko, by związek z Adrianą Kalską był ostatnim w jego życiu. Niestety nie udało się. Ulubienica widzów poinformowała o ich rozstaniu.

Jak poznali się Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski? Kryzys w życiu aktora

Wielu panów zakochanych długo myślało, że ich drogi pierwszy raz skrzyżowały się na planie M jak miłość. Według tej wersji to spotkanie miało przerodzić się w przyjaźń, a potem miłość…

Minęło trochę czasu i Mikołaj Roznerski zdementował te plotki. „Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz”, wyznawał amant w rozmowie z Super Expressem, ale w szczegóły poznania ukochanej nie chciał wchodzić.

Czytaj także: Mikołaj Roznerski pozuje u boku byłej partnerki. Połączył ich kiedyś gorący romans na planie serialu!

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 2016 w studiu TVP

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

To co pewne to, że to właśnie Adriana Kalska pomogła Mikołajowi, gdy aktor był w najgorszym momencie swojego życia. Zbyt duża liczba obowiązków nie pozwalała mu ani się zregenerować, ani być dla swojego dziesięcioletniego syna tatą na medal. „Zagubiłem się. Zakładałem różne maski. Przez rok zagrałem 200 spektakli wyjazdowych. Rano miałem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru do Bełchatowa i potwornie zmęczony wracałem do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem”, mówił Roznerski w Twoim Stylu.

Co zrobiła wtedy jego ówczesna druga połówka? „Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestać udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle”, przyznawał artysta.

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 2019

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Mikołaj Roznerski o związku na całe życie. Zaręczyny i rozstanie pary

W tym samym wywiadzie ulubieniec widzów dodawał, że wciąż stara się ulepszać siebie oraz doceniać miłość, która go spotkała. „Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić”, czytaliśmy w 2018 roku.

Według mediów już rok później zakochani stali się dla siebie narzeczonymi. Do romantycznych zaręczyn miało dojść w ich ukochanym mieście – Wenecji. Aktorce miało odjąć na chwilę mowę, by po wzięciu głębokiego oddechu oczywiście przyjąć piękny pierścionek.

Szybko do informacji o zaręczynach dodawano na portalach też te o ślubie, który zakochani mieli wyprawić również we Włoszech, co nie udało się przez pandemię. Czy taka była prawda? Pytany o uroczystość Mikołaj Roznerski nie chciał niczego komentować. Wyznał tylko, że nie niczego nie przekładał…

Czytaj także: Poruszające wyznanie Mikołaja Roznerskiego o chorobie: „Ważyłem 42 kilogramy. Trafiłem do szpitala”

Dziś wiemy już, że wesele Mikołaja i Adriany nie odbędzie się. Narzeczeni rozstali się jeszcze w ubiegłym roku. Była połowa grudnia, gdy podjęli decyzję o niekontynuowaniu miłosnej relacji. „Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności", napisała na Instagramie aktorka, choć nie wyjawiła powodu, dla którego nie jest już partnerką amanta polskiego kina.

Byłych zakochanych już niedługo będą czekały wspólne sceny w M jak miłość. Czy będą umieli postawić profesjonalizm ponad prywatny zawód? Obojgu życzymy dużo szczęścia. 

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Opole 2020

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.