Mikołaj Roznerski
Fot. Michal WARGIN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ukochana Mikołaja Roznerskiego pomogła mu w najtrudniejszym momencie życia...

Aktor po raz pierwszy tak szczerze o związku z Adrianą Kalską

Rafał Kowalski 19 listopada 2018 14:58
Mikołaj Roznerski
Fot. Michal WARGIN/East News

Już prawie rok Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą szczęśliwą parę. Do tej jednak pory aktorzy nie opowiadali o sobie w wywiadach a także unikali wspólnych wyjść. Coś się jednak zmieniło i w najnowszym wywiadzie ulubieniec widzek wyznał, jak dużo znaczy dla niego ukochana.

Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskie

Choć na ekranie Mikołaj Roznerski zawsze jest uśmiechnięty i pogodny, okazuje się, że życie gwiazdora nie zawsze wygląda tak jak przed kamerą. Zdarzało się, że błysk w oku zastępowały łzy. „Zagubiłem się. Zakładałem różne maski. Przez rok zagrałem 200 spektakli wyjazdowych. Rano miałem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru do Bełchatowa i potwornie zmęczony wracałem do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem”, powiedział Roznerski w Twoim Stylu.

Na szczęście wtedy w życiu prywatnym aktora pojawiła się Adriana Kalska. Para pracowała razem na planie M jak miłość. „Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestać udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle”, wyznał gwiazdor i dodał, że wciąż stara się ulepszać siebie oraz doceniać miłość, która go spotkała. „Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić”, czytamy.

Cieszymy się, że aktor spotkał połówkę, która dodaje mi sił, a także jest dla niego wyrozumiała w wielu kwestiach. Nie tylko słabości, ale i na przykład zapracowania. W końcu Mikołaj Roznerski właśnie rozpoczął promowanie filmu Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3, w którym zagrał ciekawą rolę… Nie możemy się doczekać efektu na ekranie.  

Mikołaj Roznerski, „Druga szansa’’
Fot. X-news

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, ramówka TVP
Fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.