Marta Nawacka

Marta Nawacka

Wydawczyni serwisu Viva.pl

Od zawsze uwielbiałam pisać i już jako dziecko marzyłam o tym, że kiedyś, w jakiś sposób zwiążę swoją przyszłość właśnie z nim. Kocham zwierzęta, książki i długie wpatrywanie się w nocne niebo, najlepiej relaksuję się chodząc po lesie i zdecydowanie powinnam unikać oglądania seriali, bo zbyt mocno przywiązuję się do bohaterów.

Uważam, że jeśli chcemy, by świat był lepszym miejscem, zmiany powinniśmy zaczynać od siebie. Do moich ulubionych cytatów należą słowa Stanisława Lema: „Bądź dobrej myśli, bo po co być złej”.

Najnowsze

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.