Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe szczegóły rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego: „Zaczęli się mijać...”

Produkcja „M jak miłość” zdradziła, co zrobi z wątkiem byłych zakochanych

Rafał Kowalski 31 stycznia 2022 20:40
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

W połowie stycznie Adriana Kalska skomentowała pojawiające się w sieci doniesienia o tym, że nie jest już w związku z Mikołajem Roznerskim. Aktorka krótko przyznała, że artykuły na ten temat podają informacje prawdziwe. Nie chciała jednak wchodzić w szczegóły i powody takiej decyzji. To jednego i drugiego kilka redakcji postarało się dojść samemu.

Dlaczego Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już parą?

Z komunikatu opublikowanego na Instagramie Adriany Kalskiej dowiedzieliśmy się jedynie, że ona i jej były ukochany przestali tworzyć miłosną relację jeszcze w zeszłym roku. Teraz magazyn Party uporządkował informacje i dotarł do tego, co dokładnie stało się między ulubieńcami publiczności.

Okazuje się, że ich uczucia przygasły przez pracę. „W kwietniu Ada zaczęła w Krakowie zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście”, w którym gra główną rolę. Z kolei Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie dostał rolę w serialu „Zniewolona”. Do tego kręcił jednocześnie trzy filmy i dwa seriale, więc nie miał wiele czasu dla ukochanej. Gdy z powodu pracy zaczęli się mijać, miłość w końcu wygasła”, czytamy w dwutygodniku. Wcześniej podobną wersję podała Rewia.

Czytaj także: Poruszające wyznanie Mikołaja Roznerskiego o chorobie: „Ważyłem 42 kilogramy. Trafiłem do szpitala”

Od czasu ujawnienia tego, że aktorzy nie są już razem, Adriana Kalska nie pojawiła się publicznie. Z kolei Mikołaj Roznerski związany umową z filmem 8 rzeczy, których… zjawił się na jego premierze. Podczas rozmów z dziennikarzami wydawał się jednak przygaszony i nie chciał o wszystkim rozmawiać. „Tak naprawdę oboje mocno przeżyli to rozstanie. Adriana jest przybita i unika publicznych wyjść”, dodała redakcja Party.

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. VIPHOTO/East News

Kalska i Roznerski w M jak miłość – co teraz?

Wielu sympatyków pary to jednocześnie fani serialu M jak miłość. Zastanawiali się oni, czy scenarzyści hitu TVP rozdzielą byłych narzeczonych na ekranie.

Nic jednak z tych rzeczy! „Żadnych zmian w związku z prywatnymi sprawami aktorów nie planujemy. Ich bohaterowie dopiero się zeszli – powiedziała magazynowi Party Karolina Baranowska z firmy MTL Maxfilm.

Gwiazdy czeka duże wyzwanie wymagające profesjonalizmu, by zagrać wszystko, co przewiduje scenariusz będąc jednocześnie chwilę po rozstaniu. Jesteśmy jednak pewni, że czas zagoi rany. 

Czytaj także: Ujawniono przyczynę rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, rozstanie
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.