Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym jest głośno

Szymon Bieniuk oddał hołd ukochanej mamie. Czekał do ukończenia 18. roku życia

Syn Anny Przybylskiej poszedł w ślady starszej siostry

Marta Nawacka 18 kwietnia 2024 08:29
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Choć była utalentowaną aktorką, uwielbianą przez fanów, to zawsze podkreślała, że najważniejsza w jej życiu jest rodzina, a jej najlepszą rolą było bycie mamą. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Najstarsza dwójka jest już pełnoletnia i rozpoczyna dorosłe życie. Z okazji ukończenia 18 lat Szymon Bieniuk postanowił oddać hołd ukochanej mamie. Okazuje się, że wcześniej to samo zrobiła Oliwia.

Anna Przybylska: dzieci. Szymon Bieniuk oddał hołd mamie

Anna Przybylska była nie tylko utalentowaną aktorką, ale przede wszystkim spełnioną mamą. Wraz z ukochanym, Jarosławem Bieniukiem, doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Jej bliskim oraz fanom wciąż ciężko uwierzyć, że niemal od dekady nie ma jej wśród nas... Pamięć o artystce wciąż jednak jest żywa. Nigdy nie ukrywała, że, mimo wielkiej kariery, to właśnie rodzina była dla niej najważniejsza. Z pewnością byłaby teraz dumna ze swoich pociech. Najstarsze z nich ukończyły już 18 lat i rozpoczęły dorosłe życie.

W październiku minie 10 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Lubiana aktorka toczyła nierówną i ciężką walkę z rakiem trzustki, którą niestety przegrała. Najmłodsze z jej dzieci, Jaś, miało wówczas zaledwie 3 latka i prawie nie pamięta mamy, w przeciwieństwie do najstarszej Oliwii i średniego Szymona. Ten skończył niedawno 18 lat i z tej okazji postanowił oddać hołd ukochanej rodzicielce. Co ciekawe, wcześniej na taki gest zdecydowała się również jego starsza siostra.

Czytaj też: Cher walczy w sądzie ze swoim synem. Artystka chce go objąć kuratelą

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Szymon Bieniuk, Oliwia Bieniuk, 2022, Gdynia
Fot. Piotr Hukalo/East News

Szymon Bieniuk, Oliwia Bieniuk, 2022, Gdynia

Szymon Bieniuk upamiętnił mamę. Poszedł w ślady siostry

Najstarszy z synów Anny Przybylskiej i jednocześnie średni z jej dzieci w styczniu tego roku skończył 18 lat. Z tej okazji postanowił wybrać się do studia tatuażu, by upamiętnić ukochaną mamę. Szymon Bieniuk wytatuował sobie na klatce piersiowej datę urodzin Anny Przybylskiej, „26.12.1978”. Zdjęciami z całego zabiegu podzielił się w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że nie jest pierwszą osobą w rodzinie, która zdecydowała się na taki gest. Wcześniej, również po skończeniu 18. roku życia, taki sam tatuaż wybrała Oliwia Bieniuk, jego starsza siostra. Córka Anny Przybylskiej wybrała na swój malunek to samo miejsce, co jej brat.  

Zobacz także: Są parą ponad pół wieku, właśnie świętują 48. rocznicę ślubu. Maria Winiarska i Wiktor Zborowski nie widzą poza sobą świata

Szymon Bieniuk Instagram

Szymon Bieniuk Instagram
Fot. Szymon Bieniuk Instagram/@bieniuk_szymon

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.