Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Wojciech Szczęsny i artystka drugi raz zostaną rodzicami

„Czekamy na Ciebie", piszą

Karol Sowa 13 marca 2024 15:36
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dzisiaj media obiegła niezwykle radosna wiadomość. Marina Łuczenko-Szczęśna za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wszystko zostało oprawione rodzinnym i pięknym zdjęciem. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny drugi raz zostaną rodzicami

Dzisiejszy dzień jest dla całej rodziny Szczęsnych niezwykle radosny. Wokalistka i słynny sportowiec drugi raz zostaną rodzicami. Na social mediach sławnej pary możemy zobaczyć przepiękne rodzinne zdjęcie. Zaś pod postem możemy przeczytać: „Czekamy na Ciebie". 

Oznacza to, że małżonkowie drugi raz zostaną dumnymi rodzicami.

CZYTAJ TEŻ: „Wiem, że miłość ma różne wymiary i nie zna granic”. Katarzyna Glinka spotkała się z adoptowaną córeczką

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny — syn

Przypomnijmy, że zakochani niemal 6 lat temu doczekali się syna Liama. Do tej pory to właśnie on był oczkiem w głowie dumnych rodziców. Co więcej, para nie ukrywała, że ich pociecha jest wszechstronnie uzdolniona. Zarówno śpiewa, jak i próbuje swoich sił w piłce nożnej. „Wszystko wie. On tak się interesuje piłką. [...] Pierwsze kroki Liama były do piłki. On się trzymał stolika i cały czas chciał tę piłkę kopnąć. I w pewnym momencie się puścił, kopnął tę piłkę i spadł. [...] Cały czas motywowała go ta piłka, żeby ją kopnąć”, opowiadała piosenkarka. 

„Liam jest bardzo zainteresowany piłką. Ogląda wszystkie mecze, potrafi naprawdę wysiedzieć te 90 minut na stadionie, kibicować tacie, zna wszystkich zawodników”, dodawała.

Niebawem 6-latek będzie miał rodzeństwo. Gratulujemy.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Irena Santor przeszła poważną operację, teraz ma problemy z chodzeniem. W jakim jest stanie?

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.