Irena Santor, Viva! 1/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi

Irena Santor przeszła poważną operację, teraz ma problemy z chodzeniem. W jakim jest stanie?

Artystka wyznała, jak się czuje

Marta Nawacka 13 marca 2024 11:55
Irena Santor, Viva! 1/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ostatni czas był jednak dla niej dość trudny. Irena Santor, która cały czas pozostawała aktywna zawodowo, przeszła poważną operację. Po opuszczeniu szpitala czuje się już dużo lepiej, jednak ma spore problemy z poruszaniem się... Okazuje się, że artystka musi poruszać się o lasce. W jakim jest stanie?

Irena Santor: kariera. Artystka wciąż pozostaje aktywna zawodowo

Od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej i śmiało można powiedzieć, że jest jej wielką gwiazdą. Irena Santor wciąż pozostaje aktywna zawodowo, a jej fanom trudno uwierzyć w to, że ma już 89 lat! Jeszcze do niedawna grała koncerty, uczęszczała w różnych bankietach i regularnie odwiedzała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie swoich znajomych i przyjaciół. Okazuje się jednak, że jakiś czas temu musiała nieco zwolnić, czego powodem były problemy zdrowotne.

Czytaj też: Agnieszka Chylińska wspomina początki kariery: "Wydawało mi się, że to będzie taka bajka"

Irena Santor, Viva! 1/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Irena Santor w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Irena Santor, Inauguracja Roku Akademickiego 2023/24, październik 2023
Fot. Niemiec/AKPA

Irena Santor, Inauguracja Roku Akademickiego 2023/24, październik 2023

Irena Santor: problemy ze zdrowiem. Jak się czuje?

W połowie lutego Irena Santor przeszła poważną operację. Jak podawał Super Express, artystce zostały usunięte kamienie nerkowe. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie, a artystka szybko zaczęła dochodzić do siebie. Po wyjściu ze szpitala miała się już poczuć dużo lepiej. „Operacja była zaplanowana. Wszystko przebiegło pomyślnie. Irenka już odzyskuje siły i czuje się coraz lepiej”, zdradziła wówczas Super Expressowi osoba z bliskiego otoczenia wokalistki.

Choć na nowych zdjęciach można było zobaczyć Irenę Santor, która porusza się o lasce oraz potrzebuje pomocy innych osób, to, jak zapewnia artystka, po powrocie do domu zaczęła odzyskiwać siły. Wyznała także, że nadchodząca wiosna przepełnia ją radością i zamierza nadal cieszyć się życiem. „Odzyskuję już siły. Jestem pod opieką wspaniałych lekarzy i przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Zamierzam jeszcze długo cieszyć się życiem, a zbliżająca się wiosna napawa mnie radością”, zdradziła w rozmowie z Super Expressem. Życzymy mnóstwo zdrowia!  

Zobacz także: Niefortunna pomyłka w "Tańcu z Gwiazdami". Zarzucono mu bycie zawodowym tancerzem, teraz pojawił się ważny głos w sprawie

Irena Santor, Wigilia w Skolimowie, 19.12.2023 rok
Fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Irena Santor, Wigilia w Skolimowie, 19.12.2023 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.