Te zdjęcia podbiją Wasze serca!

Gabriela Czernecka 25 lutego 2019 15:55

Oscary 2019 już za nami! W tym roku 91. gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej trwała nieco ponad trzy godziny i nie miała prowadzącego. Poznaliśmy laureatów statuetek w 24 kategoriach. Najlepszym filmem okazał się Green booknajlepszym aktorem Rami Malek, najlepszą aktorką Olivia Colman, najlepszym reżyserem Alfonso Cuaron, zaś Lady Gaga zdobyła Oscara dla najlepszej piosenki za Shallow Narodzin gwiazdy. Niestety, Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego nie zdobyła żadnej statuetki... Jak co roku Akademia stworzyła wraz ze zwycięzcami pamiątkową sesję zdjęciową. Tą podzieliła się w sieci w swoich social mediach. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia zwycięzców Oscarów 2019! 

1/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Rami Malek
Copyright @Instagram @theacademy
1/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Rami Malek najlepszym aktorem za rolę w filmie Bohemian Rhapsody.

2/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Olivia Colman
Copyright @Instagram @theacademy
2/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Olivia Colman najlepszą aktorką za rolę w filmie Faworyta.

3/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Ruth E. Carter
Copyright @Instagram @theacademy
3/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Ruth E. Carter za najlepsze kostiumy do filmu Czarna pantera. Tym samym jest pierwszą Afroamerykanką w historii, którą zwyciężyła w tej kategorii!

4/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Alfonso Cuaron
Copyright @Instagram @theacademy
4/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Alfonso Cuaron otrzymał statuetkę za najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy autor zdjęć i najlepszy reżyser.

5/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Regina King
Copyright @Instagram @theacademy
5/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Regina King

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.