Te zdjęcia podbiją Wasze serca!

Gabriela Czernecka 25 lutego 2019 15:55

Oscary 2019 już za nami! W tym roku 91. gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej trwała nieco ponad trzy godziny i nie miała prowadzącego. Poznaliśmy laureatów statuetek w 24 kategoriach. Najlepszym filmem okazał się Green booknajlepszym aktorem Rami Malek, najlepszą aktorką Olivia Colman, najlepszym reżyserem Alfonso Cuaron, zaś Lady Gaga zdobyła Oscara dla najlepszej piosenki za Shallow Narodzin gwiazdy. Niestety, Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego nie zdobyła żadnej statuetki... Jak co roku Akademia stworzyła wraz ze zwycięzcami pamiątkową sesję zdjęciową. Tą podzieliła się w sieci w swoich social mediach. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia zwycięzców Oscarów 2019! 

1/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Rami Malek
Copyright @Instagram @theacademy
1/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Rami Malek najlepszym aktorem za rolę w filmie Bohemian Rhapsody.

2/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Olivia Colman
Copyright @Instagram @theacademy
2/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Olivia Colman najlepszą aktorką za rolę w filmie Faworyta.

3/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Ruth E. Carter
Copyright @Instagram @theacademy
3/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Ruth E. Carter za najlepsze kostiumy do filmu Czarna pantera. Tym samym jest pierwszą Afroamerykanką w historii, którą zwyciężyła w tej kategorii!

4/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Alfonso Cuaron
Copyright @Instagram @theacademy
4/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Alfonso Cuaron otrzymał statuetkę za najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy autor zdjęć i najlepszy reżyser.

5/5
Sesja zwycięzców Oscara 2019: Regina King
Copyright @Instagram @theacademy
5/5

Sesja zwycięzców Oscara 2019: Regina King

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.