Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

EKSLUZYWNE WIDEO

Mamy zwiastun! „BOTOKS” nowy film Patryka Vegi. Wersja reżyserska, bez cenzury. EKSLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik 7 lipca 2017 11:30

Żeby zrobić „Botoks” Patryk Vega spędził kilka miesięcy z czterema lekarkami. Poznał ich życie, środowisko, prawdziwe historie. Dlatego mówi, że „Botoks” to hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia. Że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo.

Polecamy też: O nowym filmie Vegi jest głośno długo przed premierą! Zobacz plakaty i pierwszy zwiastun „Botoksu"

 

Zobacz też: Mimo ogromnej fali hejtu ten film już zapisał się w historii polskiej kinematografii. Dlaczego „Botoks” Patryka Vegi wzbudza tak duże kontrowersje?

 

Kto zagra tym razem?

 

W role głównych bohaterek wcielają się Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska. W filmie zobaczymy też Grażynę Szapołowską, Tomasza Oswiecińskiego, Piotra Stramowskiego oraz Sebastiana Fabijańskiego.

Polecamy też: To już pewne? Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą! Co mówią o swoim związku?

 

O czym jest „Botoks”?

„Botoks” to oparte na faktach historie czterech lekarek, których życie znalazło się na życiowym zakręcie – wszystkie codziennie zmagają się z dyskryminacją, presją i odpowiedzialnością. Daniela, Magda, Patrycja i Beata to wyraziste postaci i mocne charaktery. Każda z nich ma inne problemy, ale ich losy splatają się w jednym szpitalu.

Świat medyczny w filmie nie przypomina tego przesłodzonego, znanego z popularnych seriali. To samo życie, w którym liczą się pieniądze, a nie ideały, przedstawione w sensacyjnym stylu charakterystycznym dla Vegi.

Film ma wejść do kin jesienią, 29 września.

Wideo

Poznaj jeden z największych trendów w makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Ewa Farna bez tajemnic! Takiej rozmowy jeszcze nie było!