O NICH SIĘ MÓWI

Zajmuje się polityką, ale to rodzina jest dla Rafała Trzaskowskiego najważniejsza

Co wiemy o jego najbliższych?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2020 18:45

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zgodnie z wynikami sprzed prawie dwóch tygodni, Rafał Trzaskowski zmierzy się w niej z obecnym Prezydentem RP, Andrzejem Dudą. Doświadczony polityk może liczyć na pozytywną energię ze strony swojego sztabu i wyborców, ale jego największym wsparciem są najbliżsi. Co wiemy o rodzinie Rafała Trzaskowskiego?

Rodzina Rafała Trzaskowskiego

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy świętowali niedawno osiemnastą rocznicę ślubu. Poznali się pięć lat wcześniej, w 1997 roku. Gdy się poznali, stało się jasne, że są dla siebie stworzeni. „W mojej głowie pojawiła się myśl: „To będzie mój mąż”. Sama się śmiałam z tego dziwnego przeczucia”, mówiła żona polityka w rozmowie z magazynem Vogue.

„Byliśmy wtedy bardzo młodzi. Ja miałam 19 lat i studia na Śląsku przed sobą, więc przez następne kilka lat podróżowaliśmy do siebie pociągami, które na szczęście jeździły szybko i często. [...] Dopiero po studiach przeniosłam się do Warszawy i pobraliśmy się”, wspominała Małgorzata Trzaskowska w tym samym wywiadzie.

Są bardzo zgodną i dobraną parą. I chociaż Rafał Trzaskowski nie wyobraża sobie życia bez polityki, to rodzina jest dla niego najważniejsza. Każdą wolną chwilę stara się spędzić z ukochaną żoną i dwójką ich dzieci, 16-letnią Aleksandrą oraz 11-letnim Stanisławem.

Jak wygląda ich rodzinne życie? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.