O NICH SIĘ MÓWI

Zajmuje się polityką, ale to rodzina jest dla Rafała Trzaskowskiego najważniejsza

Co wiemy o jego najbliższych?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2020 18:45

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zgodnie z wynikami sprzed prawie dwóch tygodni, Rafał Trzaskowski zmierzy się w niej z obecnym Prezydentem RP, Andrzejem Dudą. Doświadczony polityk może liczyć na pozytywną energię ze strony swojego sztabu i wyborców, ale jego największym wsparciem są najbliżsi. Co wiemy o rodzinie Rafała Trzaskowskiego?

Rodzina Rafała Trzaskowskiego

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy świętowali niedawno osiemnastą rocznicę ślubu. Poznali się pięć lat wcześniej, w 1997 roku. Gdy się poznali, stało się jasne, że są dla siebie stworzeni. „W mojej głowie pojawiła się myśl: „To będzie mój mąż”. Sama się śmiałam z tego dziwnego przeczucia”, mówiła żona polityka w rozmowie z magazynem Vogue.

„Byliśmy wtedy bardzo młodzi. Ja miałam 19 lat i studia na Śląsku przed sobą, więc przez następne kilka lat podróżowaliśmy do siebie pociągami, które na szczęście jeździły szybko i często. [...] Dopiero po studiach przeniosłam się do Warszawy i pobraliśmy się”, wspominała Małgorzata Trzaskowska w tym samym wywiadzie.

Są bardzo zgodną i dobraną parą. I chociaż Rafał Trzaskowski nie wyobraża sobie życia bez polityki, to rodzina jest dla niego najważniejsza. Każdą wolną chwilę stara się spędzić z ukochaną żoną i dwójką ich dzieci, 16-letnią Aleksandrą oraz 11-letnim Stanisławem.

Jak wygląda ich rodzinne życie? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.