O NICH SIĘ MÓWI

Zajmuje się polityką, ale to rodzina jest dla Rafała Trzaskowskiego najważniejsza

Co wiemy o jego najbliższych?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2020 18:45

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zgodnie z wynikami sprzed prawie dwóch tygodni, Rafał Trzaskowski zmierzy się w niej z obecnym Prezydentem RP, Andrzejem Dudą. Doświadczony polityk może liczyć na pozytywną energię ze strony swojego sztabu i wyborców, ale jego największym wsparciem są najbliżsi. Co wiemy o rodzinie Rafała Trzaskowskiego?

Rodzina Rafała Trzaskowskiego

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy świętowali niedawno osiemnastą rocznicę ślubu. Poznali się pięć lat wcześniej, w 1997 roku. Gdy się poznali, stało się jasne, że są dla siebie stworzeni. „W mojej głowie pojawiła się myśl: „To będzie mój mąż”. Sama się śmiałam z tego dziwnego przeczucia”, mówiła żona polityka w rozmowie z magazynem Vogue.

„Byliśmy wtedy bardzo młodzi. Ja miałam 19 lat i studia na Śląsku przed sobą, więc przez następne kilka lat podróżowaliśmy do siebie pociągami, które na szczęście jeździły szybko i często. [...] Dopiero po studiach przeniosłam się do Warszawy i pobraliśmy się”, wspominała Małgorzata Trzaskowska w tym samym wywiadzie.

Są bardzo zgodną i dobraną parą. I chociaż Rafał Trzaskowski nie wyobraża sobie życia bez polityki, to rodzina jest dla niego najważniejsza. Każdą wolną chwilę stara się spędzić z ukochaną żoną i dwójką ich dzieci, 16-letnią Aleksandrą oraz 11-letnim Stanisławem.

Jak wygląda ich rodzinne życie? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.