O NICH SIĘ MÓWI

Zajmuje się polityką, ale to rodzina jest dla Rafała Trzaskowskiego najważniejsza

Co wiemy o jego najbliższych?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2020 18:45

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zgodnie z wynikami sprzed prawie dwóch tygodni, Rafał Trzaskowski zmierzy się w niej z obecnym Prezydentem RP, Andrzejem Dudą. Doświadczony polityk może liczyć na pozytywną energię ze strony swojego sztabu i wyborców, ale jego największym wsparciem są najbliżsi. Co wiemy o rodzinie Rafała Trzaskowskiego?

Rodzina Rafała Trzaskowskiego

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy świętowali niedawno osiemnastą rocznicę ślubu. Poznali się pięć lat wcześniej, w 1997 roku. Gdy się poznali, stało się jasne, że są dla siebie stworzeni. „W mojej głowie pojawiła się myśl: „To będzie mój mąż”. Sama się śmiałam z tego dziwnego przeczucia”, mówiła żona polityka w rozmowie z magazynem Vogue.

„Byliśmy wtedy bardzo młodzi. Ja miałam 19 lat i studia na Śląsku przed sobą, więc przez następne kilka lat podróżowaliśmy do siebie pociągami, które na szczęście jeździły szybko i często. [...] Dopiero po studiach przeniosłam się do Warszawy i pobraliśmy się”, wspominała Małgorzata Trzaskowska w tym samym wywiadzie.

Są bardzo zgodną i dobraną parą. I chociaż Rafał Trzaskowski nie wyobraża sobie życia bez polityki, to rodzina jest dla niego najważniejsza. Każdą wolną chwilę stara się spędzić z ukochaną żoną i dwójką ich dzieci, 16-letnią Aleksandrą oraz 11-letnim Stanisławem.

Jak wygląda ich rodzinne życie? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.