Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Trzaskowska wspiera męża w kampanii. Zdecydowała się na ciekawy krok

„Uznałam, że i ja powinnam dać się Wam poznać…”

Rafał Kowalski 23 czerwca 2020 12:55
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Do pierwszej tury wyborów prezydenckich pozostał niecały tydzień. Kandydaci jeżdżą po całym kraju i słuchają, czego potrzebują Polacy. Do walki o urząd głowy państwa sukcesywnie włączają się też partnerzy i partnerki polityków. Ich aktywność sprawdzana jest także w sieci. To dlatego niedawno swój profil na Instagramie otworzyła Agata Kornhauser-Duda, a wczoraj w jej ślady poszła Małgorzata Trzaskowska…

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie i Facebooku – pierwsze posty

Żona prezydenta Warszawy, który ubiega się o urząd prezydenta Polski, regularnie towarzyszy mężowi podczas jego wystąpień publicznych. Chętnie też wyjawia swoje poglądy a także obiecuje, że jako przyszła pierwsza dama będzie wspierać inne kobiety, dzieci i potrzebujących. Teraz  podobne słowa Małgorzata Trzaskowska skierowała do internautów.

Ukochana Rafała Trzaskowskiego przywitała się z użytkownikami Facebooka. „Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych – to mój debiut. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki”, napisała na swoim fanpage’u Małgorzata Trzaskowska i dodała, że komentarze będą moderowane tak, by nie było w nich negatywnych emocji. „Uprzedzam – nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści!”, czytamy.

Mama 16-letniej Oli i 11-letniego Stasia założyła swój profil również w serwisie Instagram. Tam pod nickiem @ Gosia.Trzaskowska przywitała się ze swoimi sympatykami w podobny sposób, a następnie dodała dwa kolejne posty. Pierwszy dotyczył 18. rocznicy ślubu z mężem. „18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!”, pochwaliła się żona Rafała Trzaskowskiego wczoraj popołudniu. Dziś zaś zamieściła wzruszające zdjęcia ze swoim tatą i rodzeństwem.  „A oto mój TATA, z wąsem modnym wówczas i teraz. Zawsze pogodny, wspierający, uwielbiany przez nas – swoje dzieci i wnuki, całą dziesiątkę. Wszystkiego najlepszego Tato, dziękuję!”, napisała Małgorzata Trzaskowska z okazji Dnia Ojca.

Będziecie śledzić ukochaną kandydata na prezydenta w jej mediach społecznościowych? W dzisiejsze południe profil 42-latki na Facebooku obserwowały 44 tysiące osób, zaś na Instagramie - 24 tysiące. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!🙂 Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

A oto mój TATA, z wąsem modnym wówczas i teraz. Zawsze pogodny, wspierający, uwielbiany przez nas – swoje dzieci i wnuki, całą dziesiątkę. Wszystkiego najlepszego Tato, dziękuję!❤️

Opublikowany przez Małgorzata Trzaskowska Wtorek, 23 czerwca 2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.