Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska, Trzaskowscy
Fot. instagram.com/trzaskowskirafal
O TYM SIĘ MÓWI

„18 wspólnych wyjątkowych lat”. Małgorzata i Rafał Trzaskowscy obchodzą rocznicę ślubu

Polityk i jego żona pokazali prywatne zdjęcia z ceremonii

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2020 16:45
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska, Trzaskowscy
Fot. instagram.com/trzaskowskirafal

Rafał Trzaskowski z polityką związany jest od dawna. Był ministrem administracji i cyfryzacji, później – prezydentem Warszawy, a w maju tego roku poinformował, że weźmie udział w wyborach prezydenckich. Największym wsparciem polityka od wielu lat jest jego żona, Małgorzata Trzaskowska. Dziś para świętuje 18. rocznicę ślubu!

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy zdjęcia ślubne

Chociaż Rafał Trzaskowski wcześniej nie ujawniał szczegółów życia prywatnego, po wygranych wyborach na prezydenta Warszawy wiele się zmieniło. Poznaliśmy bliżej żonę polityka, Małgorzatę Trzaskowską. Są szczęśliwym małżeństwem od kilkunastu lat, i właśnie dziś świętują ważną rocznicę.

„Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko”, czytamy na Instagramie Rafała Trzaskowskiego, który opublikował prywatne zdjęcie z ceremonii ślubnej.

Na podobny krok zdecydowała się Małgorzata Trzaskowska, która niedawno zadebiutowała w mediach społecznościowych. „18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!”, napisała pod drugą fotografią z tak wyjątkowego dnia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!😁❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy historia miłości

Małgorzata Trzaskowska poznała przyszłego męża w 1997 roku, miała wtedy 19 lat. Jak mówiła w wywiadzie z magazynem Vogue, połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. „Oglądałam zdjęcia mojego brata ze studiów i na jednym z nich zobaczyłam chłopaka, który mnie zaciekawił”, wspominała w rozmowie. 

„Później przyjechałam do brata na zakończenie roku kolegium europejskiego na Natolinie. Zobaczyłam z daleka Rafała i w mojej głowie pojawiła się, zupełnie nie wiem skąd, myśl: „To będzie mój mąż”. Sama się wtedy śmiałam z tego dziwnego przeczucia”, przyznała.

Małgorzata Trzaskowska żyła wówczas na Śląsku, a Rafał Trzaskowski – w stolicy. „Przez następne kilka lat podróżowaliśmy do siebie pociągami, które na szczęście jeździły szybko i często. Żeby nie marnować czasu, starałam się też zdawać wszystkie możliwe egzaminy w terminach zerowych. Chciałam też udowodnić mojej mamie, która trochę się martwiła tymi podróżami, że nasza relacja nie wpłynie negatywnie na moje wyniki w nauce. Dopiero po studiach pobraliśmy się i wtedy przeniosłam się do Warszawy”, zdradziła żona polityka.

W 2002 roku wzięli ślub. Wychowują razem dwójkę dzieci, syna Stanisława i córkę Aleksandrę. 

Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.