Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska
o tym jest głośno

Rafał Trzaskowski pokazał nowe zdjęcia ze ślubu Olgi Bołądź. Aktorka zostawiła zaskakujący komentarz

Podziękowała nie tylko za ceremonię!

Marcjanna Maryszewska 23 lutego 2024 11:05
Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska

Olga Bołądź podzieliła się ostatnio z fanami wielkim szczęściem — okazuje się, że aktorka wyszła za mąż za biznesmena, Jakuba Chruścikowskiego. Para przez wiele lat żyła w nieformalnym związku, a teraz zdecydowali się na kolejny krok. Ślubu udzielił im Rafał Trzaskowski. Na Instagramie prezydenta Warszawy pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia.

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski wzięli ślub

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 21 lutego w jednym z warszawskich urzędów stanu cywilnego. Ślubu udzielił im obecny prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski! Cała uroczystość miała charakter kameralny, co najlepiej oddają zdjęcia opublikowane na Instagramie Olgi Bołądź. Aktorka pokazała zdjęcie z ceremonii jeszcze tego samego dnia. "21.02 Kocham Cię" — czytamy w opisie pod serią romantycznych zdjęć, na których pozuje razem z ukochanym. 

ZOBACZ: Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski wzięli ślub. Ceremonię przeprowadził Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski opublikował zdjęcia ze ślubu Olgi Bołądź

Poruszony uroczystością Rafał Trzaskowski opublikował kilka dodatkowych kadrów, które na nowo wzbudziły zachwyt u fanów. Na jednym z nich mąż Olgi Bołądź trzyma w ramionach ich niespełna roczną córeczkę, która przyszła na świat w maju 2023 r.

Prezydent Warszawy darzy aktorkę i jej męża ogromną sympatią, dlatego cała uroczystość wiele dla niego znaczyła. "Ona — aktorka. On — przedsiębiorca, ale też pasjonat komunikacji miejskiej, który sprawdza się także jako kierowca WTP Warszawa. Olgo, Jakubie — bardzo miło mi było udzielić Wam ślubu. Sto lat Młodej Parze!" — napisał na Instagramie.

Olga Bołądź natychmiast zareagowała na wpis prezydenta. Pod jego wpisem zamieściła komentarz, w którym wyraziła wdzięczność za wsparcie na początku nowej drogi życia: "Panie prezydencie dziękujemy bardzo, za piękną ceremonię i za porady małżeńskie również".

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Marcin Hakiel się zaręczył. Wszystko potwierdziła jego partnerka z Tańca z Gwiazdami — Dagmara Kaźmierska

Redakcja dokłada się z najszczerszymi życzeniami!  

Olga Bołądź, Viva! 4/2023

Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.