Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski wzięli ślub. Ceremonię przeprowadził Rafał Trzaskowski

Kim jest mąż aktorki?

Karol Sowa 22 lutego 2024 06:36
Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska

Niedawno media obiegła informacja o ślubie Olgi Bołądź i Jakuba Chruścikowskiego. Okazuje się, że zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w jednym z warszawskich urzędów stanu cywilnego. Co więcej, to właśnie Rafał Trzaskowski poprowadził ceremonię. 

Kim jest mąż Olgi Bołądź?

Przypomnijmy, że trzy lata temu Olga Bołądź oddała swoje serce o 7 lat młodszemu Jakubowi Chruścikowskiemu. Ukochany ulubienicy widzów jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiował zarządzanie. Dzisiaj mąż aktorki jest biznesmenem oraz współwłaścicielem kilku warszawskich klubów. 

Rok temu Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski doczekali się też córki — Rity. I choć para nie miała sformalizowanego związku, wiodła piękne i radosne życie. Wszystko zmieniło się kilka godzin temu. 

CZYTAJ TEŻ: Od ponad trzech dekad jest jego miłością i opoką. Oto, co wiemy o żonie Artura Żmijewskiego!

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski
Fot. AKPA

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski wzięli ślub

Z informacji, jakie podaje serwis Pudelek, wynika, że para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Zakochani wzięli ślub w jednym z warszawskich urzędów stanu cywilnego. Co więcej, ślubu udzielił im Rafał Trzaskowski. 

Portal podkreśla również, że uroczystość miała charakter kameralny. Z całego serca gratulujemy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ewa Kasprzyk o kulisach swojego związku. Jest zazdrosna o jedno. „Kiedyś to Michał był bardziej, a teraz…”

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.