Fot. Kurnikowski / AKPA
O nich się mówi

Kim jest partner Olgi Bołądź? Aktorka zaznała szczęścia i miłości u boku 31-letniego biznesmena

Zakochani wkrótce zostaną rodzicami!

Marcjanna Maryszewska 7 grudnia 2022 19:50
Fot. Kurnikowski / AKPA

To już oficjalne: Olga Bołądź oraz jej partner spodziewają się dziecka! Aktorka dosadnie zasugerowała swój błogosławiony stan na ściance podczas jubileuszowej gali 30-lecia telewizji Polsat. Kim jest ojciec pociechy, która już za kilka miesięcy zawita na świecie? To Jakub Chruścikowski, z którym aktorka spotyka się od 2020 roku. Dzieli ich siedem lat, lecz łączy wielka miłość! Oto co wiemy o ukochanym gwiazdy.

Kim jest partner Olgi Bołądź? Jakub Chruścikowski to 31-letni biznesmen

Olga Bołądź ma za sobą kilka poważniejszych relacji. Owocem jednej z nich jest 9-letni synek Bruno, który od małego wychowuje się w rodzinie patchworkowej. Aktorka była również związana z takimi osobistościami jak Max Ryan czy Sebastian Fabijański. Jednak to już przeszłość — gwiazda od dwóch lat znów jest zakochana i wcale nie kryje swojej nowej miłości! 

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przetrwali kryzys, który umocnił ich uczucie. Oto historia niezwykłej miłości

„Ze mnie jest tchórz medialny, bo jestem normalną dziewczyną, która ma swoje życie i swoje plany. Dlatego kiedy wiesz, że twoje życie zaczyna być znane szerszej opinii publicznej, to trochę się tego boisz. Chyba nikt nie jest na tyle twardy, by nie zwracać uwagi na opinie, które mogą dotykać i boleć”, wyznała gwiazda kilka lat temu w rozmowie z Joanną Rutkowską. I choć chętnie publikuje zdjęcia w towarzystwie partnera, konsekwentnie milczy na temat łączącego ich uczucia, a historia ich miłości jest nieznana szerszej publice. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten związek jest już na bardzo poważnym etapie. W 2021 roku cały kraj poznał wizerunek tajemniczego mężczyzny, gdy zakochani zapozowali razem na ściance.

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski, 46.FPFF w Gdyni, 20.09.2021

Fot. Kurnikowski / AKPA

Fot. AKPA

Kim jest i czym na co dzień zajmuje się ukochany gwiazdy? To 31-letni Jakub Chruścikowski, biznesmen, a także współwłaściciel kilku warszawskich klubów: barów plażowych Plażówka w Ursusie i Plażówka na Saskiej, klubu nocnego Jasna 1 oraz przyjaznego społeczności LGBTQ+ klubu Metropolis. Mężczyzna kształcił się na najbardziej prestiżowych uczelniach w Polsce. Uczęszczał do Szkoły Głównej Handlowej, studiował również zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. 

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Skiba na wspólnym zdjęciu z młodszą ukochaną. Łączy ich wielka miłość!

Jakub Chruścikowski i Olga Bołądź tworzą związek od ponad dwóch lat. Swego czasu media donosiły, że zakochani są już nawet po zaręczynach. Gwiazda odniosła się do plotek kilka miesięcy później. „Tego typu newsy przestały mnie dziwić, czy powodować irytację. Media wielokrotnie mnie już swatały, pisały o zaręczynach, o swoim ślubie także zdarzyło mi się przeczytać. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem szczęśliwa. I mam optymistyczne podejście do życia. A kiedy zdecyduję się zalegalizować swój związek, to wszyscy z pewnością się o tym dowiedzą. Ode mnie, a nie z prasy”, wyjaśniła wówczas 38-latka. (cytat za JastrząbPost)

Olga Bołądź jest w ciąży! Razem z partnerem spodziewają się dziecka

Na Instagramie Olgi Bołądź znajduje się wiele romantycznych ujęć pary. Pomimo angażującej pracy para spędza razem wiele czasu, a wspólne chwile dokumentują w mediach społecznościowych. Co najważniejsze — wyglądają przy tym na niezwykle zgranych i szczęśliwych! 

Już niedługo zakochani będą mieli kolejne powody do radości — wyszło bowiem na jaw, że ich rodzina już wkrótce się powiększy! Aktorka pojawiła się bowiem na ściance jubileuszowej gali 30-lecia telewizji Polsat w kreacji widocznie podkreślającej jej ciążowe kształty. Fotoreporterom zapozowała z dłońmi ułożonymi na brzuchu w sposób podkreślający dobrą nowinę. Szykuje się zatem wyjątkowy, a zarazem przełomowy rok w życiu gwiazdy oraz jej partnera. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Uśmiechnięta Olga Bołądź potwierdziła ciążę na czerwonym dywanie!

Czy to dopiero początek dobrych wiadomości? Zapewne okaże się wkrótce. Tymczasem całej rodzinie życzymy wszystkiego najwspanialszego!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.