Krzysztof Skiba, 2021
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi

Krzysztof Skiba na wspólnym zdjęciu z młodszą ukochaną. Łączy ich wielka miłość!

Muzyk ujawnił również, że jest w trakcie rozwodu

Marcjanna Maryszewska 6 grudnia 2022 20:52
Krzysztof Skiba, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Skiba poinformował fanów, że jakiś czas temu zakończył swój poprzedni związek. Muzyk przez ostatnie lata związany był z tajemniczą Renatą, z którą doczekał się dwójki dorosłych już synów. Rozwód jest w toku. Okazuje się, że lider zespołu Big Cyc znów jest zakochany. Swojego szczęścia zaznał u boku 26 lat młodszej ukochanej!

Krzysztof Skiba wstawił zdjęcie w towarzystwie nowej partnerki

W pierwszej połowie grudnia muzyk podzielił się dwoma zdjęciami z pewną kobietą u boku. Media już jakiś czas temu donosiły, że Krzysztof Skiba związał się z nową partnerką, lecz dopiero teraz gwiazdor potwierdził to osobiście. Przy okazji wyjaśnił, jak obecnie wygląda jego sytuacja związkowa.

Pod selfie opublikowanym w Mikołajki zaznaczył, że rozwodzi się z matką swoich synów: Tymoteusza oraz Tytusa, który dokonał ostatnio coming outu jako osoba biseksualna. „Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku” - czytamy w oświadczeniu lidera grupy Big Cyc. 

Wybranką Krzysztofa Skiby jest Karolina Kempińska. 32-latka również kilkukrotnie zdążyła pochwalić się zdjęciami w towarzystwie ukochanego. Ostatnio zdobyła się nawet na szczere wyznanie, w którym wspomniała o swoim uczuciu do muzyka. 

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Warnke zabrała głos. Zdradziła, co myśli na temat powrotów do byłych partnerów

Jestem aktualnie w najlepszym związku w moim życiu, z osobą, w którą jestem wpatrzona jak w obrazek (i vice-versa), z którą mogę gadać i przytulać się godzinami, mam dwa najlepsze i najczulsze psy na całej planecie, wspaniałą rodzinę, dobraną garstkę przyjaciół i nie potrzeba mi niczego więcej”. Zakochanej parze życzymy dużo szczęścia i miłości!

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu jako osoba biseksualna

Temat życia prywatnego muzyka powrócił za sprawą wywiadu, który jego syn udzielił magazynowi Replika. 25-letni Tytus Skiba wyoutował się na jego łamach wyznając, że interesują go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Przy okazji poruszył temat ojca i wyznał, jak ten zareagował na jego orientację. „Dobrze, że [ojciec — przyp. red.] ma takie nastawienie, a nie inne. Gdybym miał za ojca Jarka Jakimowicza, byłoby mi znacznie gorzej”, żartował podkreślając, że ma wsparcie we wszystkich członkach swojej rodziny.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu! 25-latek udzielił szczerego wywiadu i ujawnił, że jest biseksualny

Tytus wspomniał również o relacji, jaka dziś łączy go z tatą: „Ze względu na specyfikę jego pracy zdecydowanie był ojcem z gatunku nieobecnych. Cały czas wyjazdy i koncerty, a dom był tylko kolejnym przystankiem na tej nigdy niezatrzymującej się karuzeli występów. Nie byliśmy nigdy jakoś wyjątkowo zżyci. Zdarzały się wspólne wakacje, wspólne wyjazdy na koncerty, bo jednak dzięki muzyce złapaliśmy kontakt, ale mimo wszystko do teraz nie mamy jakichś wyjątkowo zażyłych relacji. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej. Nie jest to łatwa relacja”, wyznał syn muzyka.  

Krzysztof Skiba, Warszawa, 06.02.2022. Na planie programu Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skiba, Warszawa, 06.02.2022. Na planie programu Dzien Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.