Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am
O tym się mówi

Katarzyna Warnke zabrała głos. Zdradziła, co myśli na temat powrotów do byłych partnerów

Aktorka rozstała się niedawno z Piotrem Stramowskim

Marcjanna Maryszewska 6 grudnia 2022 10:05
	Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am

Kilka tygodni temu Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali o zakończeniu swojego 6-letniego małżeństwa. „Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo budować swoje życie”, napisali wówczas. W najnowszym wywiadzie aktorka ujawniła, jak dziś wyglądają ich relacje. Podzieliła się również osobistą refleksją na temat powrotów do byłych partnerów… Okazuje się, że gwiazda ma w tej kwestii pewne doświadczenia.

Katarzyna Warnke zdradziła, jak spędzi nadchodzące święta

Katarzyna Warnke oraz Piotr Stramowski w ciągu ostatnich lat zbudowali piękną i wyjątkową relację. Ceremonia ich ślubu odbyła się w lipcu 2016 roku, a trzy lata później na świat przyszła ich córka Helena. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni, lecz los niestety chciał inaczej…

W połowie października wydali oficjalne oświadczenie. Aktorska para poinformowała fanów, że od jakiegoś czasu nie są już razem. „Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności”, czytaliśmy wówczas. Niedawno z kolei głośno było o nowej miłości Piotra Stramowskiego.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mimo rozstania wygląda jednak na to, że byli partnerzy utrzymują dobre stosunki, co potwierdziła zresztą sama Katarzyna Warnke w najnowszej rozmowie z Pomponikiem. Gwiazda ujawniła, jak planuje spędzić nadchodzące święta. Będzie to trudny czas dla całej rodziny, gdyż szykuje się Boże Narodzenie, które ich kilkuletnia córeczka spędzi bez taty po raz pierwszy. 

CZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova ma wiele powodów do dumy. Jej pełnoletni syn ma dobrze płatną pracę!

„Myślę, że to jest kłopot wielu rodzin patchworkowych, a taką się właśnie stajemy. Spokojnie da się to połączyć, zawsze tutaj najważniejsza jest relacja pomiędzy rodzicami, którzy się rozstają i staramy się, żeby była jak najlepsza”, wyjaśniła aktorka.

Katarzyna Warnke o powrotach do byłych partnerów: Zdarzyło mi się raz 

Aktorka została następnie zapytana o to, co sądzi na temat powrotów do byłych partnerów. Choć na ogół nie wspiera takich decyzji to wierzy, że mogą zdarzać się wyjątki, co potwierdza jedna z jej znajomości. „Nie jestem za tym, choć ostatnio poznałam parę, która się ponownie połączyła po wielu latach”, wyznała w rozmowie z serwisem Pomponik. Uznała również, że czasy bardzo się zmieniły. Dziś już ludzie nie boją się kończyć relacji, które w jakikolwiek sposób im odpowiadają. „Myślę, że to nie była kwestia romantyzmu, że kiedyś te małżeństwa trwały do końca, ale względów praktycznych. Także to jest kwestia zobowiązań, możliwości finansowych”, dodała.

Gwiazda wierzy, że należy doceniać to, co przeżyło się z byłym partnerem i starać się pielęgnować relację choćby ze względu na dobro wspólnych dzieci: „Jestem za tym, żeby doceniać ten czas, który się razem przeżyło i cieszyć się, że to się udało, cieszyć się przede wszystkim owocem, czyli np. dzieckiem i nie popsuć relacji do końca”, podkreśliła.

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Okazało się również, że Katarzyna Warnke ma pewne osobiste doświadczenia w tej kwestii. Dziś na ogół jest przeciwna dawaniu drugiej szansy związkowi, który z jakiegoś powodu wcześniej się zakończył: „Zdarzyło mi się raz wrócić i to był błąd. Oczywiście dopuszczam, natomiast raczej uważam, że rozdziały zamknięte należy pozostawić zamkniętymi”.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przetrwali kryzys, który umocnił ich uczucie. Oto historia niezwykłej miłości

Na koniec zaznaczyła, że jej obecne relacje z Piotrem Stramowskim są poprawne. Wszystko wskazuje na to, że ich fani nie mają powodów do zmartwień. Jednak czy byli partnerzy postanowią dać sobie jeszcze kiedyś drugą szansę? Czas pokaże...  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.