Katarzyna Warnke, Kasia Warnke, VIVA! 22/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Warnke opublikowała zdjęcie córki. Zrobiła to z bardzo konkretnego powodu 

Helenka ma już dwa lata 

Dorota Falkowska 16 października 2021 19:51
Katarzyna Warnke, Kasia Warnke, VIVA! 22/2014
Fot. Zuza Krajewska

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski bardzo chronią swoje życie prywatne. Ta zasada dotyczy również wizerunku ich córki. „Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów”, wyznała niegdyś aktorka. 
Kiedy okazało się, że będą rodzicami, Katarzyna Warnke ogłosiła tę informację w bardzo oryginalny sposób. Podczas pokazu mody MMC aktorka przeszła się z mężem po wybiegu z nagim brzuchem. 

Katarzyna Warnke pokazała córkę. Miała ku temu ważny powód

Katarzyna i Piotr zostali rodzicami w 2019 roku, ale przez długi czas nieznana była nawet płeć dziecka. Okazało się, że rodzice nadali córce imię Helenka, ale o tym media dowiedziały się pod koniec 2020 roku i to przypadkiem. Rodzice bardzo strzegą prywatności córki, a na profilach społecznościowych nie publikują żadnych jej zdjęć. Poza jednym wyjątkiem, kiedy to Kasia Warnke wstawiła na insta stories z okazji tegorocznego Dnia Ojca urocze zdjęcie, na którym jej mąż niesie Helenkę na plecach. Na zdjęciu oczywiście nie widać twarzy dziewczynki. 

Przeczytaj także: Katarzyna Warnke gorzko o ciąży. „Byłam traktowana jak wór na dziecko”

Dzisiaj po raz pierwszy Kasia Warnke opublikowała zdjęcie córeczki na swoim profilu instagramowym. Aktorka zrobiła to z bardzo ważnego powodu. Pod fotografią skierowała do swoich obserwatorów zaproszenie na live’a, podczas którego wraz z gośćmi miała poprowadzić rozmowę na temat uchodźców na granicy z Białorusią. 

Pod zaproszeniem Kasia Warnke ustosunkowała się również do zdjęcia, które opublikowała. 

"Na zdjęciu moja córeczka. Lubię to zdjęcie, chciałabym, żeby dla wszystkich dzieci ich droga była tak jasna i bezpieczna. Cudem jest każda pomoc, prawidłowa reakcja, która nas do tego jakkolwiek zbliża. Bądźcie ze mną dziś wieczorem, zapraszam serdecznie" – napisała Warnke. 

Zobacz też: Piotr Stramowski szczerze o ojcostwie: „przy dwójce rodziców pracujących jest ciężko”

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.