Kasia Warnke 2019
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke po raz pierwszy pokazała córkę! Helenka ma już dwa lata

Aktorka opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać córeczkę

Dorota Falkowska 25 czerwca 2021 08:01
Kasia Warnke 2019
Fot. East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są bardzo ostrożni w dzieleniu się informacjami z mediami na temat ich prywatnego życia. „Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów”, wyznała aktorka. Kiedy dowiedzieli się, że będą rodzicami, bardzo długo zwlekali z wyjawieniem tej informacji. Choć kilka razy Katarzyna Warnke była „przyłapywana” przez paparazzi z widocznymi krągłościami, to o ciąży poinformowała publicznie na własnych zasadach. Podczas pokazu mody MMC aktorka przeszła się z mężem po wybiegu z nagim brzuchem. 

Katarzyna Warnke opublikowała pierwsze zdjęcie córki

Katarzyna i Piotr zostali rodzicami w 2019 roku, ale o imieniu ich dziecka świat dowiedział się przypadkiem pod koniec 2020 roku. Okazało się, że rodzice nadali córce imię Helenka. Poza tymi doniesieniami, prywatność ich pociechy jest silnie strzeżona. Do tej pory na profilach społecznościowych aktorzy nie publikowali żadnych zdjęć z córką, ale ostatnio Katarzyna Warnke zrobiła wyjątek. Po dwóch latach aktorka wstawiła na InstaStories bardzo uroczy kadr córeczki - powód był ważny i wzruszający!

Zobacz też: Piotr Stramowski szczerze o ojcostwie: „przy dwójce rodziców pracujących jest ciężko”

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie z córką. Urocze zdjęcie Helenki z ojcem Piotrem Stramowskim

Bardzo uroczą fotografią z Piotrem Stramowskim i Helenką aktorka uczciła miniony Dzień Ojca. Na czarno-białym zdjęciu widzimy, jak aktor podczas rodzinnego spaceru niesie córkę na barana. Z uwagi na to, że rodzice chronią prywatność dziewczynki, na zdjęciu nie widać jej twarzy. 

Można za to dostrzec, że Helenka rośnie jak na drożdżach oraz jej piękne, kręcone blond włosy - kolor zapewne odziedziczony po mamie. 

pierwsze zdjęcie córki Kasi Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke

Całej rodzinie życzymy dużo szczęścia!

Przeczytaj także: Katarzyna Warnke gorzko o ciąży. „Byłam traktowana jak wór na dziecko”

Kasia Warnke, Piotr Stamowski, Katarzyna Warnke z dzieckiem
Fot. paparazzi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.