Kasia Warnke 2019
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke po raz pierwszy pokazała córkę! Helenka ma już dwa lata

Aktorka opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać córeczkę

Dorota Falkowska 25 czerwca 2021 08:01
Kasia Warnke 2019
Fot. East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są bardzo ostrożni w dzieleniu się informacjami z mediami na temat ich prywatnego życia. „Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów”, wyznała aktorka. Kiedy dowiedzieli się, że będą rodzicami, bardzo długo zwlekali z wyjawieniem tej informacji. Choć kilka razy Katarzyna Warnke była „przyłapywana” przez paparazzi z widocznymi krągłościami, to o ciąży poinformowała publicznie na własnych zasadach. Podczas pokazu mody MMC aktorka przeszła się z mężem po wybiegu z nagim brzuchem. 

Katarzyna Warnke opublikowała pierwsze zdjęcie córki

Katarzyna i Piotr zostali rodzicami w 2019 roku, ale o imieniu ich dziecka świat dowiedział się przypadkiem pod koniec 2020 roku. Okazało się, że rodzice nadali córce imię Helenka. Poza tymi doniesieniami, prywatność ich pociechy jest silnie strzeżona. Do tej pory na profilach społecznościowych aktorzy nie publikowali żadnych zdjęć z córką, ale ostatnio Katarzyna Warnke zrobiła wyjątek. Po dwóch latach aktorka wstawiła na InstaStories bardzo uroczy kadr córeczki - powód był ważny i wzruszający!

Zobacz też: Piotr Stramowski szczerze o ojcostwie: „przy dwójce rodziców pracujących jest ciężko”

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie z córką. Urocze zdjęcie Helenki z ojcem Piotrem Stramowskim

Bardzo uroczą fotografią z Piotrem Stramowskim i Helenką aktorka uczciła miniony Dzień Ojca. Na czarno-białym zdjęciu widzimy, jak aktor podczas rodzinnego spaceru niesie córkę na barana. Z uwagi na to, że rodzice chronią prywatność dziewczynki, na zdjęciu nie widać jej twarzy. 

Można za to dostrzec, że Helenka rośnie jak na drożdżach oraz jej piękne, kręcone blond włosy - kolor zapewne odziedziczony po mamie. 

pierwsze zdjęcie córki Kasi Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke

Całej rodzinie życzymy dużo szczęścia!

Przeczytaj także: Katarzyna Warnke gorzko o ciąży. „Byłam traktowana jak wór na dziecko”

Kasia Warnke, Piotr Stamowski, Katarzyna Warnke z dzieckiem
Fot. paparazzi

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.