Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
z życia gwiazd

Halina Mlynkova ma wiele powodów do dumy. Jej pełnoletni syn ma dobrze płatną pracę!

Piotr Nowicki jest „znaną postacią” w swoim środowisku

Marcjanna Maryszewska 5 grudnia 2022 11:07
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Na początku roku najstarszy syn Haliny Mlynkovej wkroczył w dorosłość. Znana mama ma wiele powodów do dumy — Piotr Nowicki zaczął już na siebie zarabiać, a wszystko dzięki pasji oraz umiejętnościom, które nabył w przeciągu ostatnich lat. Co więcej, w swoim otoczeniu cieszy się niemałym uznaniem! Czym zajmuje się 18-latek? Halina Mlynkova opowiedziała o tym w najnowszej rozmowie.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki — relacje po rozwodzie

Piotr Nowicki jest owocem miłości Haliny Mlynkovej oraz jej pierwszego męża, Łukasza Nowickiego. Uczucie to trwało przez dziewięć lat — w 2012 roku doszło do rozwodu. Jakie relacje dziś łączą byłych małżonków? „My żyjemy bardzo osobnymi życiami. Myślę, że to jest trochę na wyrost pokazane. On ma swój świat, ja mam swój świat. Ja myślę, że ludzie nie powinni już sobie wchodzić w drogę i tego się trzymamy”, mówiła mama Piotra w niedawnej rozmowie z reporterką JastrząbPost.

Łukasz Nowicki, Halina Mlynkova, 13.03.2012 rok, Warszawa

Łukasz Nowicki, Halina Mlynkova, 13.03.2012 rok, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Od kiedy ich syn jest już dorosły, para nie musi już dogadywać się w kwestii opieki nad nim. Wygląda zatem na to, że ich drogi ostatecznie się rozeszły. „Nasz syn jest już pełnoletni. Oni się spotykają, umawiają. To już idzie poza mną. Mnie ten świat w ogóle już nie dotyczy”, podsumowała wówczas Halina Mlynkova, która ułożyła sobie życie u boku wokalisty i autora piosenek, Marcina Kindli. Rok temu zakochani zostali rodzicami swojego pierwszego wspólnego dziecka, Leo.

CZYTAJ TAKŻE: Córka Katarzyny Dowbor ma już 23 lata! Czy Maria Dowbor-Baczyńska poszła w ślady mamy?

Gwiazda do tej pory nieczęsto opowiadała o swoim najstarszym synu, który od początku bieżącego roku prowadzi już dorosłe życie. Teraz zrobiła wyjątek. W najnowszej rozmowie dowiedzieliśmy się, czym na co dzień zajmuje się Piotr Nowicki. Chłopak ma już swoją pierwszą, poważną pracę!

Czym zajmuje się Piotr Nowicki — syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego?

Choć najstarszy syn nie zdecydował się pójść w jej ślady, Halina Mlynkova bez wątpienia ma wiele powodów do dumy. Jej najstarszy syn ma już osiemnaście lat oraz poważne plany na przyszłość. Piotr Nowicki kończy liceum filmowe i odnosi pierwsze sukcesy w branży internetowej. „Piotrek jest bardzo uzdolniony, przede wszystkim muzycznie, natomiast nie do końca chciał swój talent rozwijać. Czasami tak jest... Poszedł trochę inną drogą i chce pracować z drugiej strony kamery”, wyznała wokalistka serwisowi Plejada. Młody mężczyzna jest już znaną postacią w swoim środowisku.

„Piotrek uczy się w liceum filmowym, które w przyszłym roku kończy. Chodził do szkoły podstawowej w Czechach, gdzie edukacja trwa dziewięć lat. Do matury został mu więc jeszcze rok. Jego pasją jest montaż internetowy i gry komputerowe. Montuje m.in. trailery do serwerów gier komputerowych, współpracuje z youtuberami. W świecie twórców internetowych jest znaną postacią, ma sporo pracy dodatkowej i fajnie sobie zarabia”, opowiadała dumna mama.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wojciech Szczęsny pocieszał syna po przegranym meczu. Mały Liam nie krył łez...

Halina Mlynkowa podkreśliła, że z synem ma świetny kontakt i naprawdę dobrze się dogadują. „Jestem z niego bardzo dumna, bo to dobry chłopak. Zawsze był cierpliwy względem mnie i różnych moich wyborów. Strasznie się cieszę, że mamy tak fajną relację i Piotrek nadal ma ochotę spędzać czas również z mamą. Dla mnie to jest super”, podsumowała.

Tymczasem Piotrowi życzymy wielu sukcesów!  

Piotr Nowicki

halina mlynkova, piotr nowicki
Fot. instagram @halinamlynkova

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.