Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Halina Mlynkova szczerze o relacjach z Łukaszem Nowickim. „Żyjemy bardzo osobnymi życiami”

Piosenkarka utrzymuje kontakt z byłym mężem?

Marta Nawacka 22 listopada 2022 09:04
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Wspólnie doczekali się syna, a dla wielu osób byli przykładem idealnego małżeństwa. Jednak po kilku latach ich drogi się rozeszły, choć para pozostała w dobrych relacjach. Jakie dziś łączą ich stosunki? „Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu”, mówił jakiś czas temu aktor w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem. Teraz jego była żona również zdobyła się na komentarz w tej sprawie.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki: ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu

Kiedy Łukasz Nowicki po raz pierwszy zobaczył Halinę Mlynkovą, nie mógł oderwać od niej wzroku. Para szybko odkryła, że między nimi wyjątkowo iskrzy, a sprawy potoczyły się dość szybko. Wspólne mieszkanie, ślub... Dla ukochanej aktor zmienił nawet wyznanie na ewangelickie. Przypieczętowaniem miłości małżonków było przyjście na świat ich syna, Piotra. Niestety związek Haliny Mlynkovej i jej męża nie przetrwał próby czasu i po dziewięciu latach para postanowiła się rozstać.

Mimo rozpadu małżeństwa oboje publicznie wypowiadali się na swój temat z szacunkiem. „Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu. Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz 10 lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz, bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie. W związku z tym w jakimś sensie, żeby zrobić sobie samemu dobrze, jesteś dobry dla innych”, tłumaczył Łukasz Nowicki w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie Taka jak Ty.

Czytaj też: Połączyła ich praca, potem przyjaźń, a na końcu głębokie uczucie. Oto historia Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i jej męża

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok

Halina Mlynkova o relacjach z byłym mężem

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Halina Mlynkova wykazała jednak nieco mniej entuzjazmu opowiadając o stosunkach, jakie łączą ją z byłym mężem. „My żyjemy bardzo osobnymi życiami. Myślę, że to jest trochę na wyrost pokazane. On ma swój świat, ja mam swój świat. Ja myślę, że ludzie nie powinni już sobie wchodzić w drogę i tego się trzymamy”, wyznała piosenkarka. Małżonkowie nie muszą już także dogadywać się w kwestii opieki nad synem, ponieważ jest on pełnoletni. „Nasz syn jest już pełnoletni. Oni się spotykają, umawiają. To już idzie poza mną. Mnie ten świat w ogóle już nie dotyczy”, dodała Halina Mlynkova w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Są ich największą dumą. Tak wyglądają dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, gala Doskonałość roku Twojego Stylu, 03.11.2011, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, gala Doskonałość roku Twojego Stylu, 03.11.2011, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.