Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Halina Mlynkova szczerze o relacjach z Łukaszem Nowickim. „Żyjemy bardzo osobnymi życiami”

Piosenkarka utrzymuje kontakt z byłym mężem?

Marta Nawacka 22 listopada 2022 09:04
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Wspólnie doczekali się syna, a dla wielu osób byli przykładem idealnego małżeństwa. Jednak po kilku latach ich drogi się rozeszły, choć para pozostała w dobrych relacjach. Jakie dziś łączą ich stosunki? „Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu”, mówił jakiś czas temu aktor w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem. Teraz jego była żona również zdobyła się na komentarz w tej sprawie.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki: ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu

Kiedy Łukasz Nowicki po raz pierwszy zobaczył Halinę Mlynkovą, nie mógł oderwać od niej wzroku. Para szybko odkryła, że między nimi wyjątkowo iskrzy, a sprawy potoczyły się dość szybko. Wspólne mieszkanie, ślub... Dla ukochanej aktor zmienił nawet wyznanie na ewangelickie. Przypieczętowaniem miłości małżonków było przyjście na świat ich syna, Piotra. Niestety związek Haliny Mlynkovej i jej męża nie przetrwał próby czasu i po dziewięciu latach para postanowiła się rozstać.

Mimo rozpadu małżeństwa oboje publicznie wypowiadali się na swój temat z szacunkiem. „Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu. Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz 10 lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz, bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie. W związku z tym w jakimś sensie, żeby zrobić sobie samemu dobrze, jesteś dobry dla innych”, tłumaczył Łukasz Nowicki w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie Taka jak Ty.

Czytaj też: Połączyła ich praca, potem przyjaźń, a na końcu głębokie uczucie. Oto historia Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i jej męża

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok

Halina Mlynkova o relacjach z byłym mężem

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Halina Mlynkova wykazała jednak nieco mniej entuzjazmu opowiadając o stosunkach, jakie łączą ją z byłym mężem. „My żyjemy bardzo osobnymi życiami. Myślę, że to jest trochę na wyrost pokazane. On ma swój świat, ja mam swój świat. Ja myślę, że ludzie nie powinni już sobie wchodzić w drogę i tego się trzymamy”, wyznała piosenkarka. Małżonkowie nie muszą już także dogadywać się w kwestii opieki nad synem, ponieważ jest on pełnoletni. „Nasz syn jest już pełnoletni. Oni się spotykają, umawiają. To już idzie poza mną. Mnie ten świat w ogóle już nie dotyczy”, dodała Halina Mlynkova w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Są ich największą dumą. Tak wyglądają dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, gala Doskonałość roku Twojego Stylu, 03.11.2011, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, gala Doskonałość roku Twojego Stylu, 03.11.2011, Warszawa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.