Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Łukasz Nowicki opowiedział o relacjach z Haliną Mlynkovą. Aktor zdobył się na szczere wyznanie

„Jest jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu”

Olga Figaszewska 7 maja 2022 07:49
Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, Warszawa, gala inauguracyjna marki T-mobile, 13.06.2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu i uchodzili za niezwykle udany duet.  Wspólnie doczekali się syna, Piotra. Po dziesięciu latach wspólnego życia podjęli decyzję o rozstaniu. Każde z nich zaczęło układać swój świat na nowo. Dziś są szczęśliwi u boku nowych partnerów. Jak dziś wyglądają ich relacje? W jednym z najnowszych wywiadów Łukasz Nowicki opowiedział o kontaktach z byłą partnerką.

Łukasz Nowicki o relacjach z Haliną Mlynkovą

Jedno  spotkanie  odmieniło ich życie na zawsze. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki poznali się w 2002 roku w Piwnicy pod Baranami, gdzie odbywała się promocja książki Jana Nowickiego. Od razu poczuli, że łączy ich wyjątkowa nić porozumienia. Po kilku miesiącach podjęli decyzję o ślubie, a wkrótce potem na świecie pojawił się ich ukochany synek. Piotr jest oczkiem w ich głowie. Niestety, Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki zaczynali się od siebie coraz bardziej oddalać, a media donosiły o kryzysie w ich związku. Kiedy poinformowali, że ich małżeństwo przechodzi do historii, zaczęły pojawiać się plotki na temat przyczyn rozwodu. Główni zainteresowani nigdy nie komentowali tego w rozmowie z prasą. Łączą ich bardzo dobre relacje, wspólnie troszczą się o wychowanie syna i zapewnienie mu bezpieczeństwa. Narodziny Piotra połączyły ich na zawsze.

W jednym z ostatnich wywiadów, Łukasz Nowicki opowiedział o kontaktach z Haliną Mlynkovą. „Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu. Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było, w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz dziesięć lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie”, zwierzył się Mateuszowi Szymkowiakowi w programie Taka jak Ty.

Sprawdź też: Zmienił wiarę, aby poślubić ukochaną. Historia miłości Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki,
Fot. Engelbrecht/AKPA

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki na premierze Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć, 2012 rok

Łukasz Nowicki, Piotr Nowicki, Halina Mlynkova, Servier dla Serca 2010
Fot. Podsiebierska/AKPA

Łukasz Nowicki, Piotr Nowicki, Halina Mlynkova, konferencja Servier dla Serca 2010

Łukasz Nowicki o ojcostwie

Aktor i prezenter podkreśla, że darzy byłą żonę ogromnym szacunkiem. Wspólnie tworzyli rodzinę, trwali u swojego boku, byli częścią swojego życia. „Krzywdząc swoją przeszłość, krzywdzisz samego siebie. Nie szanując wybranych przez nas ludzi, ludzi, którzy byli tak bliscy naszemu sercu, to tak jakbyśmy nie szanowali własnych dziesięciu lat życia. A krótkie to życie, ja już mam 49 lat jeszcze chwila i mnie nie będzie. Mam dekady nie szanować, to byłbym idiotą. Mam siedem dekad, jedną siódmą mam wyrzucić do kosza?”, zaznacza Łukasz Nowicki.

Prowadzący Pytania na śniadanie wyznał, że rodzicielstwo jest dla niego cudownym doświadczeniem. Wspomniał, jak przeżywał ojcostwo, gdy na świecie pojawiła się jego pierwsza pociecha, syn Piotr. „Miałem 29 lat, niby dorosły facet, ale byłem dzieckiem. To był szybki kurs dojrzewania, odpowiedzialności, nauka rezygnacji z siebie i w tym jest też gniew (...) Wszystko się wywraca do góry nogami, wszystko podporządkowane jest tej małej istotce, która przychodzi na świat”, wytłumaczył.

Byli małżonkowie dziś są szczęśliwi w nowych związkach. Aktor od kilku lat jest mężem Olgi Paszkowskiej, z którą wychowuje córeczkę. Z kolei Halina Mlynkova znalazła miłość u boku Marcina Kindli, z którym doczekała się wspólnej pociechy.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Sprawdź też: Artur Rojek: „Jakość związku nie przychodzi sama. Wynika z uczucia, a także z codziennej pracy”

Łukasz Nowicki, Próba spektaklu pt. Quiz, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.