Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Halina Mlynkova na nowej ścieżce życia. Kim jest domniemany partner artystki?

Ma być nim znany producent muzyczny

Redakcja VIVA! 8 października 2020 09:00
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Chociaż długo oficjalnie tego nie potwierdzała, fani artystki nie mają wątpliwości, że jest już po rozwodzie. "Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań", powiedziała Halina Mlynkova w programie Uwaga TVN-u. Z Leškiem Wronką wzięła ślub w 2015 roku. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiały się w mediach od dłuższego czasu. Tymczasem opinię publiczną obiegły kolejne niepotwierdzone, aczkolwiek intrygujące doniesienia. Podobno Halina Mlynkova znów jest zakochana. Kim jest domniemany nowy partner artystki? 

Halina Mlynkova rozstała się z mężem, Leškiem Wronką 

Życie prywatne Haliny Mlynkovej z całą pewnością przyćmiło w ostatnim czasie jej aktywność artystyczną. Wszystko za sprawą rozstania z najprawdopodobniej byłym już mężem, Leškiem Wronką. Para wzięła ślub w 2015 roku, po czym zamieszkali wraz z synem artystki z poprzedniego małżeństwa w Pradze. Plotki o ich rozstaniu zaczęły pojawiać się, gdy Halina Mlynkova na stałe wróciła z 16-letnim Piotrem Nowickim do Warszawy. Jako powód przeprowadzki podawała początkowo dalsze edukacyjne plany syna swojego i aktora, Łukasza Nowickiego. Szybko jednak okazało się, że decyzja ma drugie dno. 

Przez długi czas zarówno Halina Mlynkova, jak i Lešek Wronka nie odnosili się do plotek o ich rozwodzie. Spekulacje zmieniły się w podejrzenia, kiedy producent muzyczny opublikował nowy utwór swojego autorstwa, Kochałaś na niby. Wokalistka nie pozostała mu dłużna. Tydzień temu światło dzienne ujrzał jej nowy singiel, Zanim stracisz. Oba utwory opowiadają o uczuciach związanych z bolesnym rozstaniem. 

Zasłonę milczenia zniosła Halina Mlynkova w programie Uwaga emitowanym na antenie TVN. "Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok", wyznała artystka. Po rozmowie z Agatą Młynarską dla TVN Style fani nie mieli już wątpliwości, że wokalistka jest już po rozwodzie. "Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem. A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział", tłumaczyła. 

Halina Mlynkova i Lešek Wronka w sesji zdjęciowej VIVY!:

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo

Halina Mlynkova znów jest zakochana? Kim jest domniemany partner artystki, Marcin Kindla?

W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Halina Mlynkova zaangażowała się w kolejny związek. Nowym partnerem artystki ma być producent muzyczny, Marcin Kindla. Para miała być widziana razem podczas wspólnych zakupów. Podobno wybierali dekoracje do domu. Jak donosi Twoje imperium, to nie pierwszy raz, kiedy Halina Mlynkova i Marcin Kindla byli widziani razem. Rzekomo artystka miała być zauważona podczas romantycznej kolacji z producentem muzycznym. "Ten mężczyzna od kilku miesięcy często odwiedza Halinę w jej domu, spędzają razem dużo czasu. Znajomość, która na początku była zawodowa, przerodziła się w poważniejszą relację", powiedział informator tygodnika. Artyści pracowali razem m.in. przy najnowszym utworze Haliny Mlynkovej, Zanim stracisz

Marcin Kindla to 40-letni wokalista, autor i producent muzyczny. Urodził się w Świętochłowicach, gdzie wraz z bratem, Robertem założyli grupę muzyczną Kindla. W 2002 roku zespół wydał swój debiutancki album Niebo bez gwiazd. Dziewięć lat temu zawiesili działalność, a Marcin Kindla rozpoczął karierę solową.

W 2011 roku światło dzienne ujrzała jego pierwsza solowa płyta, Teraz i tu. W tym samym roku zaangażował się w wydanie albumu Odnalezione piosenki, który nagrano ku pamięci tragicznie zmarłego wokalisty zespołu Chłopcy z Placu Broni, Bogdana Łyszkiewicza. W projekcie wzięli udział też m.in. Muniek Staszczyk czy Andrzej Krzywy. Marcin Kindla współpracował również z Piotrem Kupichą. Owocem ich wspólnych starań jest utwór Jeszcze się spotkamy, który znalazł się w finałowym gronie konkursu SuperPremiery  na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wspólnie stworzyli także Więcej, jeśli się da, czyli utwór znany z serialu Rodzinka.pl. Jako autor tekstów współpracował również z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy też Stachurskym 

Marcin Kindla:

Marcin Kindla
Fot. Marek Gorczyński/PAP

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.