Halina Mlynkova, Marcin Kindla
Fot. Kurnikowski
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova i Marcin Kindla tworzą szczęśliwą parę! Jaka jest historia ich miłości?

„Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie", mówiła

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2022 16:55
Halina Mlynkova, Marcin Kindla
Fot. Kurnikowski

Halina Mlynkova jakiś czas temu zakończyła swój związek z Leszkiem Wronką. „Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań", mówiła piosenkarka w programie Uwaga. Z czasem na nowo odnalazła szczęście i miłość. Układa sobie życie z producentem muzycznym Marcinem Kindlą. Doczekali się nawet dziecka o imieniu Leo. Warto przypomnieć, że to nie jest pierwsza pociecha piosenkarki. Wraz z pierwszym mężem - Łukaszem Nowickim wychowywali Piotra, który w tym roku kończy 18 lat! Natomiast Marcin Kindla w poprzednim związku doczekał się syna Nikodema. Kim jest obecny partner wokalistki oraz jak wyglądała ich historia miłości?

Halina Mlynkova i Marcin Kindla: Historia miłości

W 2021 roku w programie „Pytanie na śniadanie" artystka powiedziała, że wraz z Marcinem Kindlą spodziewają się dziecka: „Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”, wyznała. W ubiegłym roku w rozmowie dla Party opowiedziała, że planuje wrócić w sierpniu do pracy.  „Plany są takie, że wrócę do koncertów już w sierpniu. Ale maluszek jedzie z nami. Nie planujemy żadnej rozłąki”, czytaliśmy. Podczas tej samej rozmowy wyznała: „Życie bardzo szybko płynie i dlatego nie warto godzić się na kompromisy, które nam szkodzą, i pytać samych siebie, komu co wypada i kiedy. Bo co ludzie powiedzą? A może… czy jestem za stara? Na co? Na szczęście?”, czytaliśmy. 

2 lipca 2021 roku na swoim Instagramie napisała: „Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika przyszedł na świat LEO ❤️❤️❤️ Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema ❤️"

Dwa lata temu w mediach pojawiły się informacje o tym, że Halina Mlynkova zaangażowała się w kolejny związek. Nowym partnerem artystki miał być producent muzyczny, Marcin Kindla. Parę zauważono razem podczas wspólnych zakupów. Podobno wybierali dekoracje do domu. Jak informowało Twoje imperium, to nie był pierwszy raz, kiedy Halina Mlynkova i Marcin Kindla byli widziani razem. Zjedli nawet romantyczną kolację. "Ten mężczyzna od kilku miesięcy często odwiedza Halinę w jej domu, spędzają razem dużo czasu. Znajomość, która na początku była zawodowa, przerodziła się w poważniejszą relację", powiedział informator tygodnika. Artyści pracowali razem m.in. przy najnowszym utworze Haliny Mlynkovej, Zanim stracisz. Marcin Kindla oświadczył się wokalistce, a w niedalekiej przyszłości zamierzają wziąć ślub.

Dzisiaj piosenkarka kończy 45 lat. Z tej okazji mogliśmy przeczytać wiele ciepłych słów od jej ukochanego. „Dziś urodziny mojej drugiej połowy. Kochanie, niech każdy dzień będzie cudem. Tylko dobrych chwil, dobrych ludzi. Niech twój uśmiech nigdy nie gaśnie. Niech energia i światło, które ci towarzyszą nigdy nie znikają nawet na moment. Wielu wyjazdów i przygód, część z nich za nami, ale najwięcej przed nami! Wiem to! Kocham Cię. Wszystkiego naj naj naj", napisał Marcin Kindla na swoim Instagramie. 

Marcin Kindla to 40-letni wokalista, autor i producent muzyczny. Urodził się w Świętochłowicach, gdzie wraz z bratem, Robertem założyli grupę muzyczną Kindla. W 2002 roku zespół wydał swój debiutancki album Niebo bez gwiazd. Dziewięć lat temu zawiesili działalność, a Marcin Kindla rozpoczął karierę solową. W 2011 roku światło dzienne ujrzała jego pierwsza solowa płyta, Teraz i tu. W tym samym roku zaangażował się w wydanie albumu Odnalezione piosenki, który nagrano ku pamięci tragicznie zmarłego wokalisty zespołu Chłopcy z Placu Broni, Bogdana Łyszkiewicza. W projekcie wzięli udział też m.in. Muniek Staszczyk czy Andrzej Krzywy. Marcin Kindla współpracował również z Piotrem Kupichą. Owocem ich wspólnych starań jest utwór Jeszcze się spotkamy, który znalazł się w finałowym gronie konkursu SuperPremiery  na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wspólnie stworzyli także Więcej, jeśli się da, czyli utwór znany z serialu Rodzinka.pl. Jako autor tekstów współpracował również z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy też Stachurskym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Górska wygrała walkę z rakiem. Dziennikarka przeszła prawdziwą metamorfozę! 

Halina Mlynkova, Marcin Kindla

Halina Mlynkova, Marcin Kindla
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Marcin Kindla:

Marcin Kindla
Fot. Marek Gorczyński/PAP

Halina Mlynkova rozstała się z mężem, Leškiem Wronką 

W pewnym momencie życie prywatne Haliny Mlynkovej na dobre przyćmiło jej aktywność artystyczną. Wszystko za sprawą rozstania z Leškiem Wronką. Para wzięła ślub w 2015 roku, po czym zamieszkali wraz z synem artystki z poprzedniego małżeństwa w Pradze. Plotki o ich rozstaniu zaczęły pojawiać się, gdy Halina Mlynkova na stałe wróciła z 18-letnim Piotrem Nowickim do Warszawy. Jako powód przeprowadzki podawała początkowo dalsze edukacyjne plany syna swojego i aktora, Łukasza Nowickiego. Szybko jednak okazało się, że decyzja ma drugie dno. 

Przez długi czas zarówno Halina Mlynkova, jak i Lešek Wronka nie odnosili się do plotek o ich rozwodzie. Spekulacje zmieniły się, kiedy producent muzyczny opublikował nowy utwór swojego autorstwa, Kochałaś na niby. Wokalistka nie pozostała mu dłużna. Z czasem został opublikowany jej nowy singiel, Zanim stracisz. Oba utwory opowiadają o uczuciach związanych z bolesnym rozstaniem. W rozmowie z Party wyznała: „Ta piosenka była dla mnie taką grubą kreską, odcięciem od przeszłości. Chcę być głosem kobiet, ale nie zamierzam opowiadać o wydarzeniach z mojego prywatnego życia. Osobom, które nadal tkwią w toksycznych związkach, mogę tylko życzyć, by znalazły wokół siebie ludzi, którzy pomogą im przestać się bać. Bo lęk paraliżuje (...) Składam na nowo swoje życie już po raz enty. Jednak kiedy rozglądam się dookoła, widzę wiele osób w podobnej sytuacji, które nie z własnej winy decydują się podążać nową drogą. Z tych historii płynie dla mnie wielka siła i nadzieja”, mówiła. 

Zasłonę milczenia zniosła Halina Mlynkova w programie Uwaga emitowanym na antenie TVN w 2020 roku. "Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok", wyznała artystka. Po rozmowie z Agatą Młynarską dla TVN Style fani nie mieli już wątpliwości, że wokalistka jest już po rozwodzie. "Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem. A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział", tłumaczyła. 

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Komenda i Anna Walter: planowali ślub i doczekali się syna. Ich związek jednak nie przetrwał

Halina Mlynkova i Lešek Wronka w sesji zdjęciowej VIVY!:

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.