O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Komenda i jego ukochana zostali rodzicami

Przypominamy ich niezwykłą historię miłości

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2020 11:05

Za kratkami spędził 18 lat, mimo że był niewinny. W więzieniu przeżył piekło. Przemoc, znęcanie ze strony współwieźniów, próba gwałtu. Do dziś trudno mu podźwignąć się po tym, co się stało. Tomasz Komenda od dwóch lat cieszy się upragnioną wolnością. Nie ukrywał, że bardzo chciałby się zakochać. Jego marzenie spełniło się! Mężczyzna związał się z kobietą, Anną Walter. Zakochani planują ślub i właśnie powitali na świecie synka! Poznajcie ich historię. 

Kim jest dziewczyna Tomasza Komendy? Anna Walter o swoim ukochanym

Jak zwierzył się przed kamerami „Uwagi!” TVN Tomasz Komenda, znalezienie odpowiedniej partnerki nie należało do najprostszych zadań w jego życiu.

„Wszystkie dziewczyny, z którymi nawiązałem kontakt, nie patrzyły na mnie jak na mężczyznę, tylko zastanawiały się: czy to na pewno on?”, mówił.

W końcu jednak los się do niego uśmiechnął. Na drodze 43-latka pojawiła się Anna Walter. Życie także ją naznaczyło bolesnymi doświadczeniami. Ma za sobą związek pełen przemocy. Samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

„Urzekło mnie w Tomku przede wszystkim to, że jest dobrym człowiekiem i ma złote serce. Lubię jego podejście do życia, to jak podchodzi do moich dzieciaków i jak podchodzi do mnie. […] W poprzednim związku byłam 14 lat. Źle wspominam tamten okres, bo bardzo szybko pojawiła się przemoc psychiczna, a ostatnie dwa lata to już było naprawdę ciężko, bo ta sytuacja zaczęła się przekładać też na dzieci, dlatego po prostu uciekłam. U Tomka znalazłam to, czego wcześniej nie doświadczyłam, czyli miłość, szacunek i to, że liczy się z moim zdaniem, kocha mnie i moje dzieci oraz najlepiej jak potrafi się o nas troszczy”, opowiedziała Faktowi Anna Walter

Tomasza Komendę poznała dzięki aplikacji randkowej. 

„Koleżanka namówiła mnie do założenia konta. Zobaczyłam tam Tomka i napisałam do niego, że fajnie go zobaczyć po tej stronie życia”, ujawniła Anna Walter. 

Zaczęli do siebie pisać. Tak rozpoczęła się ich znajomość. Kobieta miała świadomość, jak wiele przeszedł w życiu Tomasz Komenda, śledziła doniesienia na jego temat. Jak przyznaje, współczuła mu ogromu cierpienia, którego doświadczył. Co ciekawe, mimo że relacja dobrze rokowała, kilka razy kontakt się jednak urywał.

„Naprawdę zaiskrzyło dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy”, przyznała ukochana Tomasza Komendy.

Tomasz Komenda został tatą

Właśnie wtedy trafiła ich strzała Amora i oboje poczuli, że chcą dać sobie szansę. Zaczęli myśleć o tej znajomości przyszłościowo...

„Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną”, zwierzył się w „Uwadze” TVN Tomasz Komenda.

„Pierwsza randka była bardzo ciekawa, przegadaliśmy ją, gadaliśmy jedno przez drugiego. Tomek był u mnie, bo chcieliśmy spokoju, bez wzroku innych, sam na sam, bez widzów”, mówiła w Fakcie Anna Walter. „W przestrzeni publicznej mogło by tego spokoju nie być. Często ludzie mnie rozpoznają, ale są to zawsze sympatyczne kontakty. Mimo to przed randką bardzo się stresowałem, bo kto by się nie stresował randką z taką kobietą! Wtedy też pierwszy raz się pocałowaliśmy”, dodał Tomasz Komenda.

Oboje snują plany na przyszłość. Chcą wziąć ślub, by sformalizować łączące ich uczucie. Swojej ukochanej Tomasz Komenda oświadczył się na premierze filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy.

„Chciałbym mieć ślub kościelny, marzę, żeby Ania w białej sukni stanęła ze mną na ślubnym kobiercu. To będzie nasze święto”, podkreśla 43-latek.

Rodzicielstwo jest wielkim marzeniem Tomasza Komendy.

„Imiona już są wybrane. Rodzina zwiążę nas jeszcze mocniej”, podkreślił.  Właśnie wraz z ukochaną powitał na świecie synka, Filipa. Szczęśliwą nowinę przekazali bracia Collins. Od niedawna Tomasz Komenda pracuje w ich fundacji. 

„It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!", czytamy we wpisie na Facebooku. 

Życzymy dużo szczęścia! Serdecznie gratulujemy!  

It’s a boy! 🍼 Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

Opublikowany przez Fundacja Braci Collins Wtorek, 1 grudnia 2020

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.