O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Komenda jest zakochany! Ujawnił, kim jest jego partnerka 

Poznali się na portalu randkowym

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2020 19:44

Za kratkami spędził 18 lat, mimo że był niewinny. W więzieniu przeżył piekło. Przemoc, znęcanie ze strony współwieźniów, próba gwałtu. Do dziś trudno mu podźwignąć się po tym, co się stało. Tomasz Komenda od dwóch lat cieszy się upragnioną wolnością. Nie ukrywał, że bardzo chciałby się zakochać. Jego marzenie spełniło się! Mężczyzna związał się z kobietą, Anną Walter. Kim jest i jak się poznali? Życie boleśnie doświadczyło także partnerkę 43-latka...

Kim jest dziewczyna Tomasza Komendy? Anna Walter o swoim ukochanym

Jak zwierzył się przed kamerami „Uwagi!” TVN Tomasz Komenda, znalezienie odpowiedniej partnerki nie należało do najprostszych zadań w jego życiu.

„Wszystkie dziewczyny, z którymi nawiązałem kontakt, nie patrzyły na mnie jak na mężczyznę, tylko zastanawiały się: czy to na pewno on?”, zwierzył się.

W końcu jednak los się do niego uśmiechnął. Na drodze 43-latka pojawiła się Anna Walter. Życie także ją naznaczyło bolesnymi doświadczeniami. Ma za sobą związek pełen przemocy. Samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Tomasza Komendę poznała dzięki aplikacji randkowej. 

„Koleżanka namówiła mnie do założenia konta. Zobaczyłam tam Tomka i napisałam do niego, że fajnie go zobaczyć po tej stronie życia”, ujawniła Anna Walter. 

Zaczęli do siebie pisać. Tak rozpoczęła się ich znajomość. Kobieta miała świadomość, jak wiele przeszedł w życiu Tomasz Komenda, śledziła doniesienia na jego temat. Jak przyznaje, współczuła mu ogromu cierpienia, którego doświadczył. Co ciekawe, mimo że relacja dobrze rokowała, kilka razy kontakt się jednak urywał.

„Naprawdę zaiskrzyło dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy”, przyznała ukochana Tomasza Komendy.

Tomasz Komenda chce mieć dzieci z nową ukochaną

Właśnie wtedy trafiła ich strzała Amora i oboje poczuli, że chcą dać sobie szansę. Zaczęli myśleć o tej znajomości przyszłościowo. .

„Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną”, zwierzył się w „Uwadze” TVN Tomasz Komenda.

Oboje snują plany na przyszłość. Chcą wziąć ślub, by sformalizować łączące ich uczucie.

„Chciałbym mieć ślub kościelny, marzę, żeby Ania w białej sukni stanęła ze mną na ślubnym kobiercu. To będzie nasze święto”, podkreśla 43-latek.

Chce również zostać ojcem. Dodaje, że rodzicielstwo jest jego wielkim marzeniem. 

„Imiona już są wybrane. Rodzina zwiążę nas jeszcze mocniej”, podkreślił.

Trzymamy kciuki, by wszystkie marzenia Tomasza Komendy szybko się spełniły!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.