Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha i jej mąż są razem ponad 22 lata, lecz rzadko pokazują się razem...

Poznaj historię ich miłości!

Weronika Kostyra 1 maja 2019 08:57

Choć Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, prywatność jest dla niej bardzo ważna. Właśnie dlatego w jej mediach społecznościowych nie zobaczymy zdjęć jej dzieci, a na imprezy rzadko przychodzi w towarzystwie męża. Teraz zrobiła wyjątek, lecz miała ku temu ważny powód. Jej ukochany mąż Krzysztof Wiśniewski jest miłośnikiem biegania i wziął właśnie udział w londyńskim maratonie. U jego boku nie mogło zabraknąć dumnej żony, która uwieczniła wspólne chwile na zdjęciu. „Duma mnie rozpiera!!! London Marathon zaliczony”, podpisała zdjęcie. Para jest prawie 11 lat po ślubie i tworzy niezwykle zgrany związek. Jak się poznali?

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski: jak się poznali?

Małgorzata Socha żartuje, że swojego męża „wykopała z piasku”. Poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Małgorzata Socha miała wtedy 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Wakacyjna miłość zamienia się w korespondencyjną znajomość. Ona była w Warszawie, a on studiował w Poznaniu. Nie mogli o sobie zapomnieć i po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek miał jednak gorsze momenty. „Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu”, powiedziała kiedyś w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Krzysztof jest inżynierem i nie ma nic wspólnego ze światem celebrytów. Rzadko pojawia się razem żoną na imprezach. Jak taka sytuacja wpływa na związek? „Różnie. To zależy od ludzi, jacy się spotkają. Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą”, powiedziała VIVIE!

Małgorzata i Krzysztof od początku planowali dzieci. Oboje są bardzo rodzinnymi osobami i już kiedy budowali wspólny dom, zaplanowali w nim pokoje dziecinne. Dotrzymali słowa – są rodzicami Basi, Zosi i Stasia, który przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Mimo licznej rodziny i wielu obowiązków, są świetnie zorganizowani. W ich rodzinie panuje jasny podział obowiązków i oboje małżonkowie wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć. „Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego!. To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas”, powiedziała kiedyś Małgorzata Socha w rozmowie z Twoim Stylem. Ona sama przyznaje, że świetnie odnajduje się wśród rodzinnych obowiązków. „Kobiety są wielozadaniowe. Mamy życie zawodowe, jesteśmy matkami, żonami, organizatorkami życia domowego, takie zwykłe rzeczy sprawiają, że czujemy się potrzebne”, mówiła w VIVIE! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Widoki zapierające dech i wycieczka śladami „Gry o Tron”, czyli #PricelessCroatia  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.