Poznaj historię ich miłości!

Weronika Kostyra 5 października 2020 19:51

Choć Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, prywatność jest dla niej bardzo ważna. Właśnie dlatego w jej mediach społecznościowych nie zobaczymy zdjęć jej dzieci, a na imprezy rzadko przychodzi w towarzystwie męża. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek i okazjonalnie publikuje w sieci zdjęcia ze swoim ukochanym. Krzysztof Wiśniewski jest miłośnikiem biegania. Nic dziwnego więc, że dumna Małgorzata Socha czuje potrzebę podzielenia się z fanami radością z godnych podziwu sukcesów męża. Tak było m.in. rok temu, kiedy pochwaliła swojego wybranka w mediach społecznościowych za ukończenie londyńskiego maratonu. Tym razem aktorka opublikowała wzruszające zdjęcie z okazji dnia chłopaka. Poznaj historię miłości Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego!

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski: jak się poznali?

Małgorzata Socha żartuje, że swojego męża „wykopała z piasku”. Poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Małgorzata Socha miała wtedy 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Wakacyjna miłość zamienia się w korespondencyjną znajomość. Ona była w Warszawie, a on studiował w Poznaniu. Nie mogli o sobie zapomnieć i po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu.

Ich związek miał jednak gorsze momenty. „Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu”, powiedziała kiedyś w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Krzysztof jest inżynierem i nie ma nic wspólnego ze światem celebrytów. Rzadko pojawia się razem żoną na imprezach. Jak taka sytuacja wpływa na związek? „Różnie. To zależy od ludzi, jacy się spotkają. Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą”, powiedziała VIVIE!

Małgorzata i Krzysztof od początku planowali dzieci. Oboje są bardzo rodzinnymi osobami i już kiedy budowali wspólny dom, zaplanowali w nim pokoje dziecinne. Dotrzymali słowa – są rodzicami Basi, Zosi i Stasia, który przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Mimo licznej rodziny i wielu obowiązków, są świetnie zorganizowani. W ich rodzinie panuje jasny podział obowiązków i oboje małżonkowie wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć.

Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego!. To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas”, powiedziała kiedyś Małgorzata Socha w rozmowie z Twoim Stylem. Ona sama przyznaje, że świetnie odnajduje się wśród rodzinnych obowiązków. „Kobiety są wielozadaniowe. Mamy życie zawodowe, jesteśmy matkami, żonami, organizatorkami życia domowego, takie zwykłe rzeczy sprawiają, że czujemy się potrzebne”, mówiła w VIVIE!  

1/6
Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @Kamil Piklikiewicz/East News
1/6

Choć Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, prywatność jest dla niej bardzo ważna.

2/6
Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @TRICOLORS/East News
2/6

W jej mediach społecznościowych nie zobaczymy zdjęć jej dzieci, a na imprezy rzadko przychodzi w towarzystwie męża.

3/6
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @Instagram @malgosia_socha
3/6

Krzysztof Wiśniewski jest miłośnikiem biegania i często startuje w maratonach

4/6
Małgorzata Socha z mężem
Copyright @Instagram @malgosia_socha
4/6

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski po Maratonie w Londynie

5/6
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @Instagram @malgosia_socha
5/6

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski po Maratonie w Nowym Jorku.

6/6
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @VIPHOTO/East News
6/6

To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.