Jak wyglądały początki tej relacji? „Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy"

Weronika Kostyra 31 października 2022 11:50

Zuzanna Hoffer w „Na wspólnej”, Violetta Kubasińska-Hu w „BrzydUli” czy Inga Gruszewska w „Przyjaciółkach” - to tylko niektóre jej wcielenia. Małgorzata Socha od lat cieszy się wielką sympatią widzów i może przebierać w ofertach. Jednak sama podkreśla, że najważniejszą rolą jest dla niej ta matki i żony. Męża Krzysztofa Wiśniewskiego poznała ponad 26 lat temu. Niedawno świętowali swoją 14-stą rocznicę ślubu, który odbył się w 2008 roku. Doczekali się trójki dzieci. Rzadko pokazują się razem publicznie, ale co jakiś czas zamieszczają czułe zdjęcia w mediach społecznościowych. Jak się poznali i jaką są parą? Poznaj historię miłości Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego!

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski: jak się poznali?

Małgorzata Socha żartuje, że swojego męża „wykopała z piasku”. Poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Małgorzata Socha miała wtedy 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Wakacyjny romans zamienił się w korespondencyjną znajomość, która nieustannie się rozwijała. Ona była w Warszawie, a on studiował w Poznaniu. Nie mogli o sobie zapomnieć i po 12 latach znajomości, w 2008 roku, stanęli na ślubnym kobiercu.

Ich związek miał jednak gorsze momenty. „Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu”, powiedziała kiedyś w wywiadzie dla Twojego Stylu. Krzysztof jest inżynierem i nie ma nic wspólnego ze światem celebrytów. Rzadko pojawia się razem żoną na imprezach. Jak taka sytuacja wpływa na związek?

„Różnie. To zależy od ludzi, jacy się spotkają. Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą”, powiedziała VIVIE!.

CZYTAJ TAKŻE: Są nierozłączni od ponad 40 lat. Jacek Cygan wiele zawdzięcza ukochanej żonie Ewie

Małgorzata i Krzysztof od początku chcieli mieć dzieci. Oboje są bardzo rodzinnymi osobami i już kiedy budowali wspólny dom, zaplanowali w nim pokoje dla maluchów. Dotrzymali słowa – są rodzicami 9-letniej Zosi, 5-letniej Basi oraz Stasia, który przyszedł na świat w 2018 roku. Mimo licznych zajętości są świetnie zorganizowani. Zgodnie dzielą się obowiązkami i oboje małżonkowie wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć.

Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego!. To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas”, powiedziała kiedyś Małgorzata Socha w rozmowie z Twoim Stylem. Ona sama przyznaje, że świetnie odnajduje się wśród rodzinnych obowiązków. „Kobiety są wielozadaniowe. Mamy życie zawodowe, jesteśmy matkami, żonami, organizatorkami życia domowego, takie zwykłe rzeczy sprawiają, że czujemy się potrzebne”, mówiła w VIVIE!. 

Krzysztof Wiśniewski jest miłośnikiem biegania. Gdy ukończył londyński maraton, dumna Małgorzata Socha wyjątkowo podzieliła się z fanami zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Na profilu aktorki często możemy zobaczyć także jej pociechy, których twarze pokazuje o wiele chętniej, niż kiedyś.

Małgorzata Socha: dlaczego nie przyjęła nazwiska męża?

Od 14 lat są małżeństwem, a jeszcze dłużej parą. Dlaczego jednak Małgorzata Socha nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża po ślubie? W rozmowie z Plotkiem aktorka szczerze wytłumaczyła, że taka zmiana wiąże się z wymianą dokumentów, a ona po prostu nie ma na to czasu. „Myślałam o tym, żeby mieć dwuczłonowe nazwisko, ale jak sobie pomyślałam, ile to będzie zmian i całej papierologii, to stwierdziłam, że nie mam na to czasu. W związku z tym to się po prostu nie wydarzyło i zostałam tylko Sochą jest mi dobrze”, wyjaśniła. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Maria Prażuch-Prokop i Marcin Prokop byli sobie pisani. Oto wyjątkowa historia ich miłości

Poniżej możesz zobaczyć pełne czułości i miłości zdjęcia Małgorzaty Sochy i jej męża Krzysztofa... Ależ oni się kochają!  

1/7
Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @Kamil Piklikiewicz/East News
1/7

Choć Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, prywatność jest dla niej bardzo ważna.

2/7
Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @TRICOLORS/East News
2/7

W jej mediach społecznościowych nie zobaczymy zdjęć jej dzieci, a na imprezy rzadko przychodzi w towarzystwie męża.

3/7
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @Instagram @malgosia_socha
3/7

Krzysztof Wiśniewski jest miłośnikiem biegania i często startuje w maratonach

4/7
Małgorzata Socha z mężem
Copyright @Instagram @malgosia_socha
4/7

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski po Maratonie w Londynie

5/7
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @Instagram @malgosia_socha
5/7

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski po Maratonie w Nowym Jorku.

6/7
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Copyright @VIPHOTO/East News
6/7

To była miłość od pierwszego wejrzenia!

7/7
małgorzata socha, krzysztof wiśniewski, Premiera spektaklu ''Zagraj to jeszcze raz, Sam'', 07.03.2010 rok
Copyright @Wojtalewicz Jarosław
7/7

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są razem ponad 25 lat!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…